Çocuk Hırsızları PDF Oku

Çocuk Hırsızları PDF Oku

Çocuk Hırsızları PDF oku, PDF kitap depomuzda, Mustafa Çay tarafından kaleme alınan Çocuk Hırsızları isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Çocuk Hırsızları kitabı 142 olarak yayınlanmıştır.  Çocuk Hırsızları kitabını 05.10.2005 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Çocuk Hırsızları PDF Oku.

Çocuk Hırsızları PDF Oku

Bütün dünya büyük bir yas tutuyordu. Tüm dünya çapında, toplam 400 milyon çocuk kaçırılmıştı! Sadece 24 saat içinde, dünya çapındaki 400 milyon çocuk bir anda yok olmuştu. Pek çok kişi, dünya varolduğundan beri yaşanan trajedilerin en büyüğü diyordu buna.
Kitabın kahramanının en büyük hayaliydi bu. 400 milyon çocuğu kaçırıp, onlara sevgiyi ve barışı öğrettikten sonra, dünya çapında kalıcı barışı sağlamak.
Çocukları kaçırılan aileler ve onların yakınları acı çekiyordu. Bu da planın bir parçasıydı. Çünkü acı çekmeden, sahip olunanların değerini anlamak için zordu. Belki de insanoğlunun en zayıf yönü buydu. Kaybetmeden kazanmanın, yok olmadan sahip olmanın değerini anlayamıyorduk.
Bu plan, insanlığın senelerca unutup yok saydığı bir rüyayı yeniden canlandırmakla alakalıydi. Artık dünya çapında barışın ve sevginin egemen olması gerekiyordu. Dünyayı değiştirecek, 400 milyon çocuğu değiştirmekle alakalıydi bu plan. Bir planınız varsa onu gerçekleştirmek için dünyanın bütün olanaklarının seferber olabileceğini anlatan çok hoş ve etkileyici bir kitap.
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.