Duygu ve Davranışlarımızın Patronu Olmak PDF Oku

Duygu ve Davranışlarımızın Patronu Olmak PDF Oku

Duygu ve Davranışlarımızın Patronu Olmak PDF oku, PDF kitap depomuzda, Kunter Kurt tarafından kaleme alınan Duygu ve Davranışlarımızın Patronu Olmak isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786052237441 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Duygu ve Davranışlarımızın Patronu Olmak kitabı 256 olarak yayınlanmıştır.  Duygu ve Davranışlarımızın Patronu Olmak kitabını 17.05.2019 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Duygu ve Davranışlarımızın Patronu Olmak PDF Oku.

Duygu ve Davranışlarımızın Patronu Olmak PDF Oku

Kişilerin umutlarına göre söz verip korkularına göre hareket ettiği bir zamandayiz. İnsanların umutlarına göre hareket edebilmesi için kararlı tutumlar sergilemesi gerekmektedir. Hatırlanmalıdır ki; “İmkânsız ile olabilecek arasındaki fark birinin kararlılığıdır.”
“Her mücadele, her yenilgi bizim yaşam becerilerimizi artırır. Yani bizi daha iyi olmaya zorlayan dostlarımızdır. Dönersek, vazgeçersek veya onlardan kaçarsak geleceğimizi fırlatıp atmışız demektir.” Vazgeçmek; “Sevdiklerimizin gereksinimlerini çalmak demektir.”
Değiştiremeyeceğimiz bir geçmiş geride dururken, şekillendirip sahip bulunacağımız bir gelecek bizleri bekliyor. Ayağa kalkın ve yeniden başlayın… “ŞİMDİ”
Kunter KURT
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.