Fatih Murat «Seni Sevmek İstemedim PDF Oku»

07.02.2024
31
Fatih Murat «Seni Sevmek İstemedim PDF Oku»

Fatih Murat Seni Sevmek İstemedim PDF Oku, PDF kitap depomuzda, Fatih Murat Seni Sevmek İstemedim tarafından kaleme alınan Fatih Murat Seni Sevmek İstemedim isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık.

Fatih Murat Seni Sevmek İstemedim PDF Oku

Fatih Murat «Seni Sevmek İstemedim» pdf indirYazar(lar) Fatih Murat
Kategori(ler) Roman
Yıl 2014
Sayfa 576

OKU KITAP INDIR

Seni Sevmek İstemedim kitabı için yayına giren açıklama ve basıl bülteni

Yeşil gözlü gizemli adam, o yaşına kadar birden fazla güzel kadın görmüştü. Ama Pınar kadar güzelini, mücadelecisini, vahşisini görmemişti. Ve onu istediğine karar vermesi birkaç saniyesini almamıştı. Pınar ise bu uzun boylu ve tehlikeli kokan adam kadar cüretlisini hiç görmemişti. Ondan ilk andan beri hiç hoşlanmamıştı. Hoşlanması da gerekmiyordu. Ne yazık ki modern zorba onu istiyordu ve elde etmeye kararlıydı. Güpegündüz kaçırılacağına ise asla inanamazdı. Ailesini zor durumdan kurtarması karşılığında adam ona el koymuştu. Bu çekici adama karşı seçenekleri sınırlıydı…

Ya evlenecek… veya bir süreliğine onun sevgilisi olacaktı.

“Çok kolay!” diye mırıldandı Doğan
“Kurtulmanıza karşılık… istediğim tek şey güzel KARDEŞİN”
Deniz güldü. Acı ama içten bir gülüştü. “ Benden nefret edecek…
Ve senden de! O asla affetmez! En ufak bir fırsatta yaşamımızı cehenneme çevirmeye çalışacak… İntikam alma hırsı asla sönmeyecek!”

“Senden hep nefret edeceğim diye fısıldadı Pınar.

Çaresizlikten gözleri iyice sulanmıştı ama ağlamayacaktı. Ona bu lüksü vermeyecekti. “ Her gün bunu yüzüne karşı söylemekten mutlu bulunacağım… Anlıyor musun?
Senden tüm kalbimle nefret edeceğim!”


Fatih Murat Seni Sevmek İstemedim kitabını PDFdeposu.net sitemizden ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir yahut online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) yahut iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne ile ilgili olduğunu daha iyi anlamanıza yol gösterecektır. Özet ve bir araya getirdiğimız kitap ile ilgili ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Fatih Murat Seni Sevmek İstemedim ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Fatih Murat Seni Sevmek İstemedim online kitap pdf türkçe oku

Publish PDF flipbooks online
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.