Kaçış Bilinmezlik Senfonisi PDF oku indir

24.02.2024
54
Kaçış  Bilinmezlik Senfonisi PDF oku indir

Kaçış Bilinmezlik Senfonisi PDF oku indir, PDF kitap depomuzda, Ezgi Su Yıldırım tarafından kaleme alınan Kaçış Bilinmezlik Senfonisi isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786257394352 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Kaçış Bilinmezlik Senfonisi kitabı 624 olarak yayınlanmıştır.  Kaçış Bilinmezlik Senfonisi kitabını 10.08.2021 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Kaçış Bilinmezlik Senfonisi PDF Oku.

Kaçış Bilinmezlik Senfonisi PDF Oku

“Evren zalimliğini güçle besliyor…”
Gelecek… 
İnsanlığın Dünya’yı terk ettiği bir gelecek. Tufan başladığında insanlara çok benzer fiziksel özellikler taşıyan Atherionlar tarafından kurtarılan Dünya Halkları, onlar aracılığıyla Zebous Galaktik Birliğine kabul edilir ve koloniler hâlinde birden fazla gezegene yayılır.
Nihayet huzuru bulduğunu sanan insanlık, daha kaotik bir düzene düştüğünü öğrendiğinde olacaklardan kaçınmak için çok geç kalmıştır. Zamanın Gözü asırlar sonra tekrar hayat bulmuştur ve onun yaşaması için tek bir şart koşulmuştur: Atherionların kutsal tapınağına tutsak bir hayat. Geleceği ve geçmişi gören gözlerin sahibi genç bir kız, Arialleena Darvethi. 
Emellerine ulaşmak için Zamanın Gözü’ne gereksinimi olan kötücül varlıkların peşine düşmesiyle Arialleena için mahkûm olduğu hayat biter ve bilinmezliklerle dolu bir kaçış başlar.
Galaksinin kaderi genç kızın narin omuzlarına yüklenmişken kendi canavarlarıyla yüzleşen soğukkanlı, esrarengiz bir adamın yardım eline sıkı sıkıya tutunur. Uzayın sonsuzluğunda oradan oraya sürüklenen Aria ile Kean güç ve iktidar hırsının dinmediği Galaktik Halkların arasında ihanet ve tuzaklarla yüzleşirken kendi yollarını çizebilecekler midir?
Bilinmezlik merak doğurur… Merak ise bilinmezliğe muhtaçtır.
 
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.