Kim Demiş Yapamazsın Diye? Yapabilirsin! PDF Oku

Kim Demiş Yapamazsın Diye? Yapabilirsin! PDF Oku

Kim Demiş Yapamazsın Diye? Yapabilirsin! PDF oku, PDF kitap depomuzda, Daniel Chidiac tarafından kaleme alınan Kim Demiş Yapamazsın Diye? Yapabilirsin! isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. Who Says You Can’t dilinde ve Karton Kapak ebatında basılan ayrıca  9786257816076 sayfadan oluşan Kim Demiş Yapamazsın Diye? Yapabilirsin! kitabı TÜRKÇE olarak yayınlanmıştır.  Kim Demiş Yapamazsın Diye? Yapabilirsin! kitabını 26.11.2020 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Kim Demiş Yapamazsın Diye? Yapabilirsin! PDF Oku.

Kim Demiş Yapamazsın Diye? Yapabilirsin! PDF Oku

AMAZONCOM’UN ÇOK SATAN KİTABI “KİM DEMİŞ YAPAMAZSIN DİYE? YAPABİLİRSİN!” RAFLARDA YERİNİ ALIYOR
 
Şu andaki davranış şekillerinizi tespit eden ne? Neden bazı bireylerin motivasyonu yüksekken diğerleri yerinden kalkıp televizyon kumandasına uzanmaya bile üşeniyor? İnsanların yaşamları boyuncaki değişiklikları ne belirliyor? Dünya sizi köşeye sıkıştırıyormuş gibi görünürken bakış açınızı ve yaklaşımlarınızı nasıl değiştirebilirsiniz? İstediğiniz yaşamı nasıl inşa edersiniz? Tarihteki en başarılı bireylerin uyguladığı stratejiler neler? Kendinizle, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayacak kadar nasıl barış içinde olabilirsiniz? Hayatınızı değiştirmek ister misiniz? Yapamayacağınızı kim dile getirdi?
 
Daniel Chidiac’ın bu sorulara yanıt bulma arzusu, onun dünya çapında milyonlarca insana ulaşmasına ve her gün binlerce yaşamın iyiye dönüştürülmesine yardımcı oldu.
Gerçek potansiyelimizi açığa çıkaracak psikolojik ve duygusal bir yolculuğa çıkıyoruz. Kim Demiş Yapamazsın Diye? Yapabilirsin! pratik alıştırmalarla zor sorular sormanıza ve yaşamınızı değiştirecek kararlar vermenize yol gösterecek ve sonuçta sizi aradığınız doyuma yönlendirecek. Bu zorlu ama ilham verici yedi adımlı kılavuz, yaşam boyu aradığınız doyumu keşfetmek için müthiş bir rehber. İlgi çekmeye, büyülenmeye ve şaşkına dönmeye hazır olun! Üstelik bu kitapla değil, kendi gücünüzle…
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.