«Mars Yıllıkları Ray Bradbury PDF Oku»

03.02.2024
64
«Mars Yıllıkları Ray Bradbury PDF Oku»

Mars Yıllıkları Ray Bradbury PDF Oku, PDF kitap depomuzda, Mars Yıllıkları Ray Bradbury tarafından kaleme alınan Mars Yıllıkları Ray Bradbury isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık.

Mars Yıllıkları Ray Bradbury PDF Oku

«Mars Yıllıkları» Ray BradburyYazar(lar) Ray Bradbury
Kategori(ler) Roman, Bilim-Kurgu, Edebiyat
(Uluslararası Kitap Numarası) ISBN 9786053752769
Yıl 2013
Sayfa 382

Mars Yıllıkları Ray Bradbury için özet (Açıklama)

“İnsan olmayanın içindeki insanı göremez misin?”

“İnsanın içindeki insan olmayanı görmeyi yeğlerim.”

“Ray Bradbury, bizi aynaların yaşama şekilimizi merhametsizce yansıttığı, kendi içimizdeki ve uygarlığımızdaki hataların abartılarak altının çizildiği bir koridora sokar. Gizli okşayışlarla bizi önce bir tatminiyete sürükler, ardından da “Dünya’nın çarpık, öğütücü, açgözlü düzeni”yle insafsızca yüzleştirir.”

-Fred Hoyle-


Kütüphanemizde Mars Yıllıkları kitabını ücretsiz olarak kayıt olmadan okuyabilir yahut Portekizce olarak sunulan epub, mobi, pdf gibi formatlardan uygun formatta sms (sms) indirebilirsiniz. e-kitap , Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) yahut iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne ile ilgili olduğunu daha iyi anlamanıza yol gösterecektır. Özet ve bir araya getirdiğimız kitap ile ilgili ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Mars Yıllıkları Ray Bradbury PDF E kitap indir

PDF

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Gaziantep Oto Kiralama
Gaziantep Havalimanı Transfer
Gaziantep Oto Kiralama