Nefs-i Terapi PDF Oku

Nefs-i Terapi PDF Oku

Nefs-i Terapi PDF oku, PDF kitap depomuzda, Tuba Cıngı Kaytaş tarafından kaleme alınan Nefs-i Terapi isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786054819003 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Nefs-i Terapi kitabı 300 olarak yayınlanmıştır.  Nefs-i Terapi kitabını 12.09.2013 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Nefs-i Terapi PDF Oku.

Nefs-i Terapi PDF Oku

Nefs-i Terapi yaşamın kapılarını mucizelere açmak isteyenler için hazırlandı.
Bu kitap bize nefesin yaşamımıza olan etkisi, bilinçle, egoyla ve iletişimle olan ilişkisi ile ilgili mühim bilgiler sunuyor.
Nefs-i Terapi birinin kendi başına fiziksel, zihinsel, duygusal ve ruhsal olarak bütünlenmesini ve kendi kendine sorduğu sorularla gelişimini sağlayıp daha sağlıklı ve mutlu olmasını sağlıyor.
Nefs-i Terapi’ye www.kuantumnefeskoclugu.com web adresindeki nefes meditasyonuyla başlangıç yapabilir ve 3 aylık sürecin sonunda yeni bir siz olabilirsiniz.
“Yaşam kum taneleri gibi parmaklarımızın arasından kayıp gidiyor. Hadi bir şeyler yapın. Hayatı güzelleştirin. Ona bir anlam katın. Var olan her şeyin altında yatan mucizeyi görün. Hayata Allah’ın bize baktığı gözlerle bakmanın zamanı geldi. Bize 99 isminin tüm özelliğini armağan ettiği nefesle bütünlenme dönemi başladı. Korkudan sevgiye geçiş başladı. Nefs-i Terapi sizi özünüzdeki müthişlikle buluşturan, kalbinizi koşulsuz sevgiye açan bir kapı. Ve bu kapı dışarıda bir yerlerde değil, kalbimizin sonsuz derinliklerinde… Zaten hep oradaydı. Hep orada ve daima da orada olacak. Hadi, örtüyü kaldırın ve her zaman orada duran mucizeyle ve dışarıda aradığın her şeyin, ilacın, şifanın, sevginin, huzurun, güvenin, gücün, bolluğun kaynağıyla tanışma zamanı.”
“Beni engelleyen her şeyden vazgeçebilirim çiçeği burnunda bir hayat için. Unuttuğum gerçek nefesi hatırlayabilirim çiçeği burnunda bir nefs için.”
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.