Nil’in Melikesi Hazreti Asiye PDF oku indir

03.02.2024
58
Nil’in Melikesi  Hazreti Asiye PDF oku indir

Nil’in Melikesi Hazreti Asiye PDF oku indir, PDF kitap depomuzda, Sibel Eraslan tarafından kaleme alınan Nil’in Melikesi Hazreti Asiye isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786051145068 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Nil’in Melikesi Hazreti Asiye kitabı 352 olarak yayınlanmıştır.  Nil’in Melikesi Hazreti Asiye kitabını 21.06.2019 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Nil’in Melikesi Hazreti Asiye PDF Oku.

Nil’in Melikesi Hazreti Asiye PDF Oku

“Seni suların içinden çekip çıkardı kalbim,
Musa koydum ismini,
Bir göz aydınlığısın benim için,
Nil, bir kandil gibi astı seni içime.
Musa koydum ismini,
Seni sulardan çıkardım…”
Güzellik, bereket, iyilik ve cömertlik onda toplanmıştı. Asiye alçakgönüllüydü, cesurdu. Kavgaları yatıştırıp anlaşmazlıkları çözen, başkalarının selameti için kendini feda eden, haksızlığa isyan edendi o. Bir sütun gibi, çatıyı kurup taşıyandı. Yürüyen bir nehir gibiydi Asiye. Sudan gelen ve suyun içinden git gide artan hikmete kucak açan.
Çöl/Deniz ve Siret-i Meryem kitaplarında, insanlık tarihinin emsalsiz kadınlarının hayatlarını kitap haline getiren Sibel Eraslan, bu kez Hz. Musa’ya annelik eden Nil’in Melikesi Hz. Asiye’yi konuk ediyor satırlarına.
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.