Sahipsizler PDF oku indir

23.02.2024
61
Sahipsizler PDF oku indir

Sahipsizler PDF oku indir, PDF kitap depomuzda, Hana Tooke tarafından kaleme alınan Sahipsizler isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 19.09.2023 dilinde ve Karton Kapak ebatında basılan ayrıca  9786050843712 sayfadan oluşan Sahipsizler kitabı TÜRKÇE olarak yayınlanmıştır.  Sahipsizler kitabını Barış Purut numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Sahipsizler PDF Oku.

Sahipsizler PDF Oku

Elinora Gassbeek’in Küçük Lale Yetimhanesi’nin müdiresi olduğu bunca yılda, Bebek Terk Etme Kuralları bir kez olsun çiğnenmedi. Ta ki, 1886 sonbaharında beş bebek akıl almaz koşullarda tek edilinceye kadar: biri teneke alet kutusunda, biri kömür kovasında, biri piknik sepetinde, biri buğday çuvalında ve sonuncusu tabut şeklindeki bir sepette.
 
Bu bebekler Lotta, Egg, Fenna, Sem ve Milou’ydu. Acımasız müdire, çocuklara ‘Sahipsizler’ diye hitap ediyor fakat bu kabiliyetli en iyi arkadaşlar grubu, farklı olmanın onları özel kılan ve bir arada tutan şey olduğunu biliyor. Gizemli bir beyefendi, onları sahiplenmeye çalıştığında, çocuklar Amsterdam’ın donmuş kanallarında gözüpek bir maceraya atılırlar. Korsan gemileri, saatçiler, zalim kötü adamlar ve kuklalarla dolu bu kaçış hikâyesinde onları eve götürecek şey yalnızca bir ipucu kırıntısı…
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.