Tünel PDF Oku

25.03.2024
49
Tünel PDF Oku

Tünel PDF oku, PDF kitap depomuzda, Mehmet Konuk tarafından kaleme alınan Tünel isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786257131681 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Tünel kitabı 200 olarak yayınlanmıştır.  Tünel kitabını 04.06.2021 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Tünel PDF Oku.

Tünel PDF Oku

“Her sıkıntının çözümü, tam anlamıyla o sıkıntı taşının altındadır. Asıl marifet, o taşın altındakini görebilmektir. Göğsünü, cesaret ve yücelik soluğuyla doldurmasını bilen kişi, maruz kaldığı zorbalığa başkaldırmalı ve bunu yaparken de yakınacak, yalnızca olumsuzluğu görecek, mazeret uyduracak durumda olmamalı.”
“Sabır, durarak pasif bir biçimde beklemek değildi; tahammül etmek hiç değildi. Sabır mücadeleydi hem içsel hem de fiilî bir mücadele… Sonunu bilmiyordu yahut başarıya ulaşıp ulaşmayacağından emin değildi ama sabredecekti. Zira sabır, dağın arkasını görenlerin erdemiydi.”
“Ben; bana zulmedeni, bana zulmedilirken seyredenlere tercih ederim. O tabi ki devasa bir yanlışa imza atıyor ama onun bu çirkinlikleri yapabilmesinin müsebbibi, buna seyirci olanlar; yani müsaade edenler ve alkış tutanlardır.”
 
Reyting uğruna zorla bir yarışmaya dâhil edilen tutsakların maruz kaldığı insanlık dışı muameleler ve bu vahşi gösteriyi seyretmeyi tercih eden insanlar… Kim daha suçlu; yapımcılar mı, tutsaklar mı, seyirciler mi, buna göz yuman yetkililer mi?
Gitgide çığırından çıkan medya; birinin ve toplumun benliğini, psikolojisini, aile yaşamını, değerlerini, entelektüel yönelimini ve ilişkileri nasıl etkiliyor?
Daha nice can alıcı sorunun cevabı bu romanda…
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Gaziantep Oto Kiralama
Gaziantep Havalimanı Transfer
Gaziantep Oto Kiralama