Yerdeki Yıldızlar Kanadı Kır(ıl)madan Çocuklarımıza Rehber Olma Yolları PDF Oku

Yerdeki Yıldızlar  Kanadı Kır(ıl)madan Çocuklarımıza Rehber Olma Yolları PDF Oku

Yerdeki Yıldızlar Kanadı Kır(ıl)madan Çocuklarımıza Rehber Olma Yolları PDF oku, PDF kitap depomuzda, Ferit Delen Ferhan Sezer tarafından kaleme alınan Yerdeki Yıldızlar Kanadı Kır(ıl)madan Çocuklarımıza Rehber Olma Yolları isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786257097024 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Yerdeki Yıldızlar Kanadı Kır(ıl)madan Çocuklarımıza Rehber Olma Yolları kitabı 222 olarak yayınlanmıştır.  Yerdeki Yıldızlar Kanadı Kır(ıl)madan Çocuklarımıza Rehber Olma Yolları kitabını 18.05.2020 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Yerdeki Yıldızlar Kanadı Kır(ıl)madan Çocuklarımıza Rehber Olma Yolları PDF Oku.

Yerdeki Yıldızlar Kanadı Kır(ıl)madan Çocuklarımıza Rehber Olma Yolları PDF Oku

Ebeveyn Öğretmen ve Şifacılara Çözüm Yöntemleri
 
Sevgili Dünya! Ben bir Altın çağı çocuğuyum. Algılarım farklı. Tahmin ettiğinden daha zekiyim, sorun çözücü ve geleceğin mucidiyim. Aslını söylemek gerekirse şimdinin de mucidiyim.
 
Sevgili Ebeveyn ve Öğretmenlerim! Lütfen kendim olmama izin verin. Beni klişe ve standartlara sıkıştırma. Eğer bunu yaparsan ben ‘BEN’ olamam. Sadece diğerleri gibi olurum, sıradanlaşırım. O zaman ne mucitliğim kalır ne de mutluluğum. Mutsuz olurum ve mutsuz ederim. Bu bir tehdit değil yanlış anlama. Bu ‘Etki Tepki Yasası’nın sonucu.
Dünyaya geldiğimde hayallerim ve umutlarım vardı. Hala var. Ama farklı zamanlarda hayal kırıklıkları yaşadım. Birisi çöpünü umarsızca yere attığında şaşkındım. Neden dedim?
 
Bunu niye yapar ki insan yaşadığı gezegene… Bana derslerimin çok iyi olması gerektiğinden söz ettiğinde şaşkındım. Demek ki dünya çapında en mühim şey bu diye düşündüm. Ne sıkıcı dedim! Bana bağırdığında üzülmedim. Ama beni biri ile karşı karşıya geldirdığında üzüldüm. Bir şeyler gördüğümü dile getirdiğimde seni inandıramamamın telaşı ve gördüklerim arasında çaresiz kaldım ve sustum. Artık seninle paylaşmamaya karar verdim.
 
Bambaşka bir dünya hayal ediyordum ve yine ediyorum. Sadece seni sürekli olarak telaşlı, sıkıntılı, stresli gördüğümde dünyanın güvenilir bir yer olmadığını görüyorum.
 
Bunu da sana farklı şekillerde göz önüne seriyorum.
 
Ne olur telaşlanma! Bak ben beden olarak senden küçüğüm ama ruhen fazla olgunum!
 
Ve biliyorum korkacak bir şey yok.
 
Geldiğim yuvadaki o güzel enerjiler beni hala destekliyor ve ölene kadar da destekleyecek. BİLİYORUM YALNIZ DEĞİLİM.
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.