George ve Büyük Patlama PDF Oku

19.03.2024
27
George ve Büyük Patlama PDF Oku

George ve Büyük Patlama PDF oku, PDF kitap depomuzda, Stephen Hawking Lucy Hawking tarafından kaleme alınan George ve Büyük Patlama isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 18.03.2024 dilinde ve Karton Kapak ebatında basılan ayrıca  9786256534384 sayfadan oluşan George ve Büyük Patlama kitabı TÜRKÇE olarak yayınlanmıştır.  George ve Büyük Patlama kitabını Bahar Ulukan numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. George ve Büyük Patlama PDF Oku.

George ve Büyük Patlama PDF Oku

Tüm zamanların en büyük bilim deneylerinden biri gerçekleşmek üzere. George ve Annie, bu gösteriyi en ön sıradan izleyecekler! Annie’nin babası Eric, Evren’in başlangıcını, yani Büyük Patlama’yı araştıran Büyük Hadron Çarpıştırıcısı’nın önderliğini üstlendi. Süper bilgisayarı Kozmos aracılığıyla hiçbir sorun çıkmayacak gibi görünüyor……ta ki George ve Annie, bu iddialı deneyi yok edecek hain bir komployu fark edene dek!
George, öte yandan en ücra gökadalara yolculuk ederken diğer yandan da kuantum dünyasına dalıyor. Çünkü Annie ve o, bilimi baltalamaya çalışan bir grubu alt etmek zorunda… Dahi PROFESÖR STEPHEN HAWKING ve kızı LUCY HAWKING ile sürükleyici bir uzay yolculuğuna çıkacaksınız!
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.