Yasal Uyarı

Yasal Uyarı

Merhaba, öncelikle şunu bilmenizi isteriz ki sitemizde hiç bir kitaba ait PDF Dosyası yer almamaktadır.. Sadece kitaplar hakkında bilgilere yer verilmektedir. ( Kimsenin emeğini bedava dağıtmak gibi bir durum kesinlikle söz konusu bile değildir.) Kitabın yazarı, hangi yayın organı tarafından yayınlandığı kaç sayfadan oluştuğu, ISBN Numarası ve barkod numarası nedir gibi bilgilerden ibarettir. Yazılarda yer alan linkler fakedir ve tekrar sizi siteye döndürür asla indirme yapmaz. Bunu deneyerek de görebilirsiniz.

Web Sayfamız aşağıda belirtilen 5651 Sayılı Kanunun 5.Maddesi Hükümlerine göre Yer Sağlayıcısı olarak hizmet vermektedir.

Yer sağlayıcının yükümlülükleri

             MADDE 5 – (1) Yer sağlayıcı, yer sağladığı içeriği kontrol etmek veya hukuka aykırı bir faaliyetin söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir.

(2) Yer sağlayıcı, yer sağladığı hukuka aykırı içerikten, ceza sorumluluğu ile ilgili hükümler saklı kalmak kaydıyla, bu Kanunun 8 inci ve 9 uncu maddelerine göre haberdar edilmesi halinde ve teknik olarak imkân bulunduğu ölçüde hukuka aykırı içeriği yayından kaldırmakla yükümlüdür.

Web sayfamızda yer alan içerikler çeşitli paylaşım sitelerinden link olarak alınmıştır. Hiçbir dosya sunucularımız da barındırılmamaktadır.

Telif içeriği olduğu düşünülen Hak Sahibi kişiler veya meslek birlikleri Sayfa tanıtımı içeren EPUB veya PDF formatında dosyalarını bizlere gönderebilir tüm içerik ile değiştirtebilir.

Sayfa yöneticilerimizin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme gibi bir sorumluluğu yoktur. Bundan dolayı telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen kişiler veya meslek birlikleri, aşağıdaki iletişim formundan bizlere ulaşabilirler, buna takriben en geç üç (3) gün içerisinde yer gösterici linki ve istenirse tanıtım yazısı sayfamızdan kaldırılır.

Unutulmamalıdır ki sayfamızın amacı öncelikli olarak yazarların kitaplarının tanıtımını yapmaktır. Tanıtım modeli olarak da ziyaretçilerin sitemizde ekli olan kitap tanıtım ve yer gösterici linkleri aracılığı ile kitapları inceleme fırsatı sunarak kitabın orijinalini almaya teşvik etmek ve yazarı tanımasını sağlayarak ileride çıkacak olan kitaplarını da almasını sağlamaktır.

Telif Bildirimi Göndermeden önce YAYBİR (Yayıncılar telif hakları ve lisanslama meslek birliği) ‘nin Konu ile ilgili Sayfasına Burayı Tıklayarak ilgili yönetmeliklere ulaşabilirsiniz.

Telif Bildirimi Göndermek için Tıklayın

Hızlı İletişim İçin: [email protected]