Bir Futbol Masalı PDF Oku

09.05.2024
20
Bir Futbol Masalı PDF Oku

Bir Futbol Masalı PDF oku, PDF kitap depomuzda, Şaban Tuncer tarafından kaleme alınan Bir Futbol Masalı isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786259463308 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Bir Futbol Masalı kitabı 48 olarak yayınlanmıştır.  Bir Futbol Masalı kitabını 09.05.2024 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Bir Futbol Masalı PDF Oku.

Bir Futbol Masalı PDF Oku

“Siz, imkansız nedir bilmemeyi, bilir misiniz?”
Şaban Tuncer’in kaleme aldığı “Bir Futbol Masalı”, hayallerinizi gerçeğe dönüştürmenin, inancınızı diri tutmanın ve sevgi dolu bir ekiple başarıya koşmanın hikayesi.
Bu eser, yalnızca bir futbol takımının öyküsünü değil,  bunun yanı sıra sıfırdan başlayıp zirveye tırmanmanın olabilecek olduğu bir hikayeyi anlatıyor.
Başarının sırlarını keşfetmek için hiçbir şeyden vazgeçmeyen bir grup tutkulu futbolseverin hikayesine tanık olun. Onlar, hayal kurmanın ve inancın taşıyıcı gücünü keşfedip büyük bir takımın parçası oldular.
“Bir Futbol Masalı”, sayfalarda yaşanan heyecan dolu maceralarla sizi içine çekecek. Hayatın zorluklarına rağmen pes etmeyen, birlikte hareket eden ve sevgiyle bir araya gelen bu dostların hikayesi, futbolun ötesindeki değerlere odaklanıyor.
Eğer hayallerine inanan ve her şeye rağmen mücadele edip başarıya ulaşmayı arzulayan biriyseniz, bu kitap tam da size göre!
Unutmayın, her inanç, bir masalın başlangıcı olabilir.
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.