Deniz Dinozorunun Sırrı PDF Oku

19.03.2024
27
Deniz Dinozorunun Sırrı PDF Oku

Deniz Dinozorunun Sırrı PDF oku, PDF kitap depomuzda, Ecem Kodak tarafından kaleme alınan Deniz Dinozorunun Sırrı isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 18.03.2024 dilinde ve Karton Kapak ebatında basılan ayrıca  9789752129603 sayfadan oluşan Deniz Dinozorunun Sırrı kitabı TÜRKÇE olarak yayınlanmıştır.  Deniz Dinozorunun Sırrı kitabını Serhat Gürpınar numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Deniz Dinozorunun Sırrı PDF Oku.

Deniz Dinozorunun Sırrı PDF Oku

Deniz gözlüklerinizi takın. Türkiye’nin denizlerini keşfe çıkıyoruz!
 
Kaybolmaktan korkmayın sakın çünkü yolculuk boyunca su altında yaşayan dostlarımız bize eşlik edecek.
 
Marmara Denizi’nde yaşayan lüfer kardeşler, öte yandan göç etmeye hazırlanırken diğer yandan denizlerimize musallat olan müsilaj sorununa çözüm aramaktadır. Çıktıkları yolculuk onları nesli tükenmekte olan deniz canlılarına götürür. Kahramanlarımız, bilmedikleri sularda, inmedikleri derinliklerde Türkiye’nin deniz biyoçeşitliliğini öğrenirken iklim krizi, yasak avcılık ve istilacı türlerle de mücadele etmek zorunda kalır.
 
ki lüfer kardeş efsanelere konu olan o deniz canlısıyla karşı karşıya geldiklarında kendilerini bekleyen olaylardan habersizdir…
 
Bir Su Bilimleri Mühendisi olan Ecem Kodak’ın ilk kitabı Deniz Dinozorunun Sırrı.
 
Ülkemizi çevreleyen denizleri, deniz canlılarını ve biyoçeşitliliğini etkileyen çevresel poblemleri çocuklar için akıcı bir dille ve heyecan dolu bir öyküyle anlatıyor.
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.