Gizemli Mağara PDF Oku

25.03.2024
45
Gizemli Mağara PDF Oku

Gizemli Mağara PDF oku, PDF kitap depomuzda, Duran Çetin tarafından kaleme alınan Gizemli Mağara isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786256990128 dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Gizemli Mağara kitabı Karton Kapak olarak yayınlanmıştır.  Gizemli Mağara kitabını 25.03.2024 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Gizemli Mağara PDF Oku.

Gizemli Mağara PDF Oku

Arşimet Zekai bizden biri.
Okuldaki olaylar onsuz olmaz. Mutlaka kıyısından köşesinden Arşimet Zekai çıkacaktır. Eğlenceli, biraz gülünç, biraz değerler eğitimi, biraz bilgi, biraz düşünce ve şaka anlayışla kahkahaların havada uçuştuğu bir seri roman.
Kafasında müthiş fikirleri olan ama nasıl hayata geçireceğini bilmeyen Arşimet Zekai ve dostları Nazmi ile Mithat, keyifli vakitler geçirmenize eşlik edecekler.
Arşimet Zekai macerası başlıyor, okurken onlardan bir diğeride sen olacaksın. Haydi macera dolu yolculuğa…
Okul tatildeyken sınıf dostlarıyla kulaktan kulağa yayılan gizemli mağaranın yolunu tutan Arşimet Zekai ve tayfası kendilerini olağanüstü bir olayın içinde bulurlar. Yolculuk, kıyamet gibi bir günün sabahında başlar. Piknik yapma fikriyle yola çıkan kafadarların yaşadığı korku dolu bir gizem yolculuğunu arada bir gülerek arada bir de ürpererek, korku ve heyecan içinde okuyacaksanız. Gizemli Mağara’da neler oldugunu düşünüyorsanız, hiç vakit kaybetmeyin.
Hadi, hâlâ neyi bekliyorsun? Kitap okumanı bekliyor…
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Gaziantep Oto Kiralama
Gaziantep Havalimanı Transfer
Gaziantep Oto Kiralama