Kemal’in Kalemi PDF Oku

18.03.2024
37
Kemal’in Kalemi PDF Oku

Kemal’in Kalemi PDF oku, PDF kitap depomuzda, Erhan Altungöller tarafından kaleme alınan Kemal’in Kalemi isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786254201950 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Kemal’in Kalemi kitabı 72 olarak yayınlanmıştır.  Kemal’in Kalemi kitabını 18.03.2024 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Kemal’in Kalemi PDF Oku.

Kemal’in Kalemi PDF Oku

Sizin hiç kaleminiz konuştu mu? Biliyorum, konuşmadı. Ama Kemal’in kalemi dile gelmişti…
Bu hikâyede bir kalem ile bir çocuğun arkadaşlığına tanıklık edeceğiz. Bol bol gülümserken öte yandan hüzünleneceğimiz, arada bir ise ders çıkaracağımız keyifli yolculuğa hazırsanız başlayalım!

***

“Neden kimse benim gibi ağaçtan yapılmış kalemleri tercih etmiyordu? Oysa ben de insanlar gibi canlı bir varlık olan ağaçtan yapılmıştım. Artık umudum iyice tükendi diye düşünürken bir çocuk bizim tarafa, tahta kalemlerin olduğu yere geldi ve durdu. Önce araba desenli kalemleri inceledi. Daha sonra mavi renklere yoğunlaştı ve onları bırakıp uzay mekiği desenli kalemi eline aldı. Çok kararsız görünüyordu. Üzerinde futbol deseni olan kalemi almak üzereydi. Bir şeyler yapmalı ve kendimi göstermeliydim. Bütün gücümü toplayıp zıplamamla birlikte yere düşmem bir oldu. Çocuk çok şaşırdı. Sağa sola bakıp sonra eğilerek beni yerden aldı. Tam göz göze sıra geldiğinde onu etkilemek için bir göz kırptım. Gördüklerine inanamayan çocuk, şaşkınlıkla beni yanına aldı ve oradan uzaklaştı. Evet, işe yaramıştı. Marketten kurtulup Kemal’in evine doğru yola çıkmıştım.”

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.