Nasıl Nasıl Sorusunun Peşinde Masal, Bilim, Oyun Yolculuğu PDF Oku

26.03.2024
34
Nasıl  Nasıl Sorusunun Peşinde Masal, Bilim, Oyun Yolculuğu PDF Oku

Nasıl Nasıl Sorusunun Peşinde Masal, Bilim, Oyun Yolculuğu PDF oku, PDF kitap depomuzda, Senem Donatan Mohan tarafından kaleme alınan Nasıl Nasıl Sorusunun Peşinde Masal, Bilim, Oyun Yolculuğu isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 25.03.2024 dilinde ve Karton Kapak ebatında basılan ayrıca  9786259879918 sayfadan oluşan Nasıl Nasıl Sorusunun Peşinde Masal, Bilim, Oyun Yolculuğu kitabı TÜRKÇE olarak yayınlanmıştır.  Nasıl Nasıl Sorusunun Peşinde Masal, Bilim, Oyun Yolculuğu kitabını İpek Kay numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Nasıl Nasıl Sorusunun Peşinde Masal, Bilim, Oyun Yolculuğu PDF Oku.

Nasıl Nasıl Sorusunun Peşinde Masal, Bilim, Oyun Yolculuğu PDF Oku

Evreni, dünyayı, içinde yaşadığımız toplumu ve yaşamı anlamanın yolu soru sormaktan geçiyor. İşte bu yüzden her yaşta şekil değiştirse de sorular yaşamın her anında bize eşlik etmeye devam ediyor. Karşımıza çıkan şaşkınlık verici bir olayı anlamaya çalışırken bize en fazla kolaylık sağlayan sorulardan biri ise “Nasıl?”
Sibirya’dan Güney Afrika’ya, Kanada’dan İspanya’ya yüzsenelerdır anlatılan yedi masal, insanlığın aklını kurcalayan yedi “nasıl” sorusunu yanıtlıyor. Masallarla, hayalperestlerin bu sorulara verdiği renkli yanıtlara ortak olduktan sonra, sıra bilime geliyor. Bilim bireylerinın aynı sorulara verdiği yanıtları dinlerken, masallar âleminin ve bilim dünyasının aynı konuya nasıl değişik bir bakış açısı getirdiğini keşfediyoruz.
Hem masal anlatıcıları, hem bilim insanları soruları yanıtladığına göre sıra geliyor oyuna! Okuduğumuz yanıtları hayal gücümüzle birleştirerek eğlenirken, keşif dolu bir maceraya atılıyoruz.
 
Senem Donatan Mohan, serinin ilk kitabında “Neden?” diye sormuştu. Şimdi hep birlikte “Nasıl?”ın peşine takılıyoruz.
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Gaziantep Oto Kiralama
Gaziantep Havalimanı Transfer
Gaziantep Oto Kiralama