Aaron T. Beck, David A. Clark «Kaygı ve Endişe PDF Oku»

03.02.2024
40
Aaron T. Beck, David A. Clark «Kaygı ve Endişe PDF Oku»

Aaron T. Beck, David A. Clark Kaygı ve Endişe PDF Oku, PDF kitap depomuzda, Aaron T. Beck, David A. Clark Kaygı ve Endişe tarafından kaleme alınan Aaron T. Beck, David A. Clark Kaygı ve Endişe isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık.

Aaron T. Beck, David A. Clark Kaygı ve Endişe PDF Oku

Aaron T. Beck, David A. Clark «Kaygı ve Endişe» pdf indirYazar(lar) Aaron T. Beck, David A. Clark
Kategori(ler) Psikoloji
Yıl 2022
Sayfa 386

Kaygı ve Endişe kitabı için yayına giren açıklama ve basıl bülteni

Kontrol edemediğiniz endişenızla daha kolay bir biçimde baş etmek istiyorsanız, bu çalışma kitabı tam size göre! Bilişsel Terapi’nin kurucusu Dr. Aaron T. Beck ve Klinik Psikolog Dr. David A. Clark, bu kitapla etkinliği ispatlanmış bir tedavi yöntemi olan Bilişsel Davranışçı Terapi yaklaşımını ve metotlarıni sizlere sunuyor. Bu kitap, endişe tetikleyicilerinizi belirlemeyi, sıkıntıya neden olan düşüncelere meydan okumayı, korktuğunuz durumlarla güvenli bir biçimde yüzleşmeyi ve endişelı anlarınızda kendinizi gevşetebilmeyi pratik teknikler yardımıyla gösteriyor.Çalışma sayfaları, uygulamalar, bilimsel araştırmalar ve vaka emsallari ile birlikte özenle hazırlanmış pratik bir başvuru ve uygulama kaynağı.. “Özellikle panik atak geçirenler, sosyal durumlardan korkanlar, kronik anksiyeteden şikayetçi milyonlarca insan için kıymetli ve erişilebilir bir kaynak.”
Richard G. Heimberg, Klinik Psikoloji Profesörü, Temple Üniversitesi


Aaron T. Beck, David A. Clark Kaygı ve Endişe kitabını PDFdeposu.net sitemizden ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir yahut online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) yahut iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne ile ilgili olduğunu daha iyi anlamanıza yol gösterecektır. Özet ve bir araya getirdiğimız kitap ile ilgili ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Aaron T. Beck, David A. Clark Kaygı ve Endişe ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.