«Açlık Knut Hamsun PDF Oku»

31.01.2024
72
«Açlık Knut Hamsun PDF Oku»

Açlık Knut Hamsun PDF Oku, PDF kitap depomuzda, Açlık Knut Hamsun tarafından kaleme alınan Açlık Knut Hamsun isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık.

Açlık Knut Hamsun PDF Oku

«Açlık» Knut HamsunYazar(lar) Knut Hamsun
Kategori(ler) Roman, Dünya Klasikleri, Psikoloji, Edebiyat
(Uluslararası Kitap Numarası) ISBN 9789754344073
Yıl 2012
Sayfa 160

Açlık Knut Hamsun için özet (Açıklama)

Norveçli büyük romancı Knut Hamsun’un kişiliğini ve ününü oluşturan en büyük romanı “Açlık”tır. Ünlü bir yazar olma sevdasıyla yanıp tutuşurken, öte yandan da açlıkla pençeleşen bir gencin, gerçekten duygulandırıcı öyküsü olan bu kitap, dünya edebiyatının başyapıtları arasında anılmaktadır. Behçet Necatigil’in usta kaleminden, örnek bir çeviri okuyacaksınız bu ciltte.
(Arka Kapak)


Kütüphanemizde Açlık kitabını ücretsiz olarak kayıt olmadan okuyabilir yahut Portekizce olarak sunulan epub, mobi, pdf gibi formatlardan uygun formatta sms (sms) indirebilirsiniz. e-kitap , Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) yahut iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne ile ilgili olduğunu daha iyi anlamanıza yol gösterecektır. Özet ve bir araya getirdiğimız kitap ile ilgili ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Açlık Knut Hamsun PDF E kitap indir

PDF

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.