Adli Hakimlik Fark Dersler Süreler Kitabı PDF indir

27.10.2023
90
Adli Hakimlik Fark Dersler Süreler Kitabı PDF indir

Adli Hakimlik Fark Dersler Süreler Kitabı PDF indir, PDF kitap depomuzda, Sertkan Erdurmaz tarafından kaleme alınan Adli Hakimlik Fark Dersler Süreler Kitabı isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. TÜRKÇE dilinde ve 24 x 16 cm ebatında basılan ayrıca  190 sayfadan oluşan Adli Hakimlik Fark Dersler Süreler Kitabı kitabı Karton Kapak olarak yayınlanmıştır.  Adli Hakimlik Fark Dersler Süreler Kitabı kitabını 9786256416291 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Adli Hakimlik Fark Dersler Süreler Kitabı PDF Oku.

Adli Hakimlik Fark Dersler Süreler Kitabı PDF indir

Hakimlik sınavlarına bir araya getirilen kıymetli arkadaşlar,
Son senelerda yapılan sınavlardan anlaşılmaktadır ki ÖSYM, “SÜRELER” ile alakalı hatırı sayılır bir sayıda soru sormaktadır. Bu sorular, teorik düzeyde sorular olduğu gibi bir olay örgüsü içerisinde de karşımıza çıkabilmektedir.
Sınavlara çalışırken sorumlu olduğumuz mevzuatta bulunan süreleri yazarak çalışmak siz değerli okurlarımız için bi hayli zaman kaybettirici bir iş olacaktır. Bu nedenle, sizlere hem bu zamanı kazandırmak için hem de sürelerin düşüncenizde daha kolay kalması için belirli bir sistematik içerisinde tablolar ile hazırlamış olduğumuz bu eserin çok faydalı bulunacağına inanıyoruz.
Süreler ile alakalı hazırlanmış bu eserin muadil eserlerden en mühim farkı, göze hitap eden ve okuması kolay olan mizanpajının bunun yanında eserin, “Ortak Alan”, “Adli Hakimlik Fark Dersler” ve “İdari Hakimlik Fark Dersler” olmak üzere 3 ayrı kitap olarak hazırlanmış olmasıdır. “Ortak Alan” kitabında, Anayasa Hukuku, İdare Hukuku, İdari Yargılama Hukuku, Medeni Usul Hukuku ve Medeni Hukuk alanlarına yönelik süreler; “Adli Hakimlik Fark Dersler” kitabında, Borçlar Hukuku, Ceza Hukuku, Ceza Muhakemesi Hukuku, Ticaret Hukuku, İcra ve İflas Hukuku ile İş Hukuku alanlarına yönelik süreler; “İdari Hakimlik Fark Dersler”, kitabında ise Borçlar Hukuku, Ceza Hukuku ve Vergi Hukuku alanlarına yönelik süreler bulunmaktadır. Böylelikle siz kıymetli arkadaşlar, yalnızca gereksiniminiz olan ders grubuna yönelik kitabı elde etme olanağına sahip olacaksınız.
Bunun yanı sıra, herhangi bir kanunda sürelere yönelik bir değişiklik olması halinde de kitabın arkasına koyduğumuz karekod ile bu değişikliğe hemen ulaşabileceksiniz.
En son, her zaman bir konuyu öğrenmenin en iyi yolu konunun hemen akabinde soru çözmektir diyoruz senelerdır. Kanunlardaki sürelerin fazlalığı ve süreler ile alakalı çıkan soruların arada bir olay örgüsü içinde sorulduğu hususu da dikkate alındığında “SÜRELER KİTABI”nın tamamlayıcısı niteliğinde olan, siz değerli okurlarımız için bir araya getirdiğimız ve yine Temsil Yayınlarından çıkan “SÜRELER SORU KİTABI” da tavsiye ettiğim mühim bir eserdir arkadaşlar.
Eser ile alakalı her türlü geri dönüt (eleştiri, tavsiye, hata bildirimi vs.) için bana yazımızın detayında bulunan instagram sayfası üzerinden varabilirsiniz.
Hepinize iyi çalışmalar ve başarılar dilerim…
SERTKAN ERDURMAZ
İÇİNDEKİLER
• BORÇLAR HUKUKU KAPSAMINDA SÜRELER
 Türk Borçlar Kanunu (Genel Hükümler)
 Türk Borçlar Kanunu (Özel Hükümler)
• CEZA HUKUKU KAPSAMINDA SÜRELER
 Türk Ceza Kanunu (Genel Hükümler)
 Türk Ceza Kanunu (Özel Hükümler)
 Ceza Muhakemesi Kanunu
• TİCARET HUKUKU KAPSAMINDA SÜRELER
 Ticari İşletme Hukuku
 Şirketler Hukuku
 Kıymetli Evrak Hukuku
• İCRA VE İFLAS HUKUKU KAPSAMINDA SÜRELER
 İcra ve İflas Kanunu
• İŞ HUKUKU KAPSAMINDA SÜRELER
 İş Kanunu

Adli Hakimlik Fark Dersler Süreler Kitabı Kitap Özeti

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Gaziantep Oto Kiralama
Gaziantep Havalimanı Transfer
Gaziantep Oto Kiralama