Ahmet Ümit «Beyoğlu’nun En Güzel Abisi PDF Oku»

31.01.2024
49
Ahmet Ümit «Beyoğlu’nun En Güzel Abisi PDF Oku»

Ahmet Ümit Beyoğlu’nun En Güzel Abisi PDF Oku, PDF kitap depomuzda, Ahmet Ümit Beyoğlu’nun En Güzel Abisi tarafından kaleme alınan Ahmet Ümit Beyoğlu’nun En Güzel Abisi isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık.

Ahmet Ümit Beyoğlu’nun En Güzel Abisi PDF Oku

Ahmet Ümit «Beyoğlu'nun En Güzel Abisi» pdf indirYazar(lar) Ahmet Ümit
Kategori(ler) Roman, Polisiye
Yıl 2019
Sayfa 418

OKU KITAP INDIR

Beyoğlu’nun En Güzel Abisi kitabı için yayına giren açıklama ve basıl bülteni

Yılbaşı gecesi işlenen bir cinayet… Tarlabaşı’nın arka sokaklarında bulunan bir erkek cesedi. Öldürülmüş erkeklerin en yakışıklısı, belki de en kötüsü. Karanlık sırların ortaya koyduğı utanç verici bir gerçek. Gururlarının kurbanı olmuş erkekler, onların hayatlarını yaşamak zorunda olan kadınlar. Bu cinayetler yatağında, bu kötülükler bahçesinde, bu insan eti satılan can pazarında masumiyetini korumaya çalışan bir adam. Bir zamanlar İstanbul’un en gözde yeri olan Beyoğlu’nun hazin hikâyesi. Karanlık… Soğuk havayla iyice ağırlaşan bir karanlık. Uzaklardan şarkılar geliyor kulağına, neşeli kadın çığlıkları, ayarını yitirmiş sarhoş naraları, biri küfrediyor belki ana avrat, belki ağlıyor biri hıçkıra hıçkıra, belki biri usulca ölüyor bu gürültünün, bu hengâmenin ortasında. Umurunda değil. Hepsinden sıyrılmış, yalnızca öfke… Nereye gittiğini bilmeden yürüyor, nefret tarafından kuşatılmış olarak. Kıskançlık denen o canavar, çelikten pençesine almış yüreğini, habire sıkıyor. “Kadınlar,” diyor bir ses zihninin derinliklerinden… “Kadınlar, onlarla oynayamazsın… Oynadığını zannedersin ama bir de bakmışsın, asıl oyuncak sen olmuşsun.” Hayatına giren kadınların yüzleri beliriyor sokağın zemininde. Birer birer düşüyor fotoğrafları ayaklarının dibine. Hepsinin boynu bükük, hepsinin gözlerinde keder. Hepsi üzgün… Aldırmıyor, bir su birikintisiymiş gibi basıp geçiyor üzerlerinden ama yeniden düşüyor görüntüler zemine. “Kadınlar,” diyor o ses yine, “Kadınlardan asla kurtulamazsın, hayaletleri yaşamın boyunca seni takip eder.”


Ahmet Ümit Beyoğlu’nun En Güzel Abisi kitabını PDFdeposu.net sitemizden ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir yahut online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) yahut iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne ile ilgili olduğunu daha iyi anlamanıza yol gösterecektır. Özet ve bir araya getirdiğimız kitap ile ilgili ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Ahmet Ümit Beyoğlu’nun En Güzel Abisi ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Ahmet Ümit Beyoğlu’nun En Güzel Abisi online kitap pdf türkçe oku

Publish PDF flipbooks online
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.