Alcatraz Kötü Kütüphanecilere Karşı 2 / Katibin Kemikleri PDF Oku

29.03.2024
15
Alcatraz Kötü Kütüphanecilere Karşı 2 / Katibin Kemikleri PDF Oku

Alcatraz Kötü Kütüphanecilere Karşı 2 / Katibin Kemikleri PDF oku, PDF kitap depomuzda, Brandon Sanderson tarafından kaleme alınan Alcatraz Kötü Kütüphanecilere Karşı 2 / Katibin Kemikleri isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 20.12.2017 dilinde ve Karton Kapak ebatında basılan ayrıca  9786059800310 sayfadan oluşan Alcatraz Kötü Kütüphanecilere Karşı 2 / Katibin Kemikleri kitabı TÜRKÇE olarak yayınlanmıştır.  Alcatraz Kötü Kütüphanecilere Karşı 2 / Katibin Kemikleri kitabını Özge Özköprülü numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Alcatraz Kötü Kütüphanecilere Karşı 2 / Katibin Kemikleri PDF Oku.

Alcatraz Kötü Kütüphanecilere Karşı 2 / Katibin Kemikleri PDF Oku

Alcatraz Kötü Kütüphanecilere Karşı #2 – Kâtibin Kemikleri
 
Sanderson’ın gençler ve her zaman genç kalanlar için kaleme aldığı bu orijinal ve çılgın roman, Artemis Fowl ve Talihsiz Serüvenler Dizisi’ni anımsatıyor. İçinde barındırdığı mizah öğeleri gençleri gülmekten kırığ geçirecek ve yetişkinler de bu gülünç kitabın sayfaları arasında kendileri için bırakılmış zekice göndermeler bulacaklar… Şeytani bir zekânın ürünü olan son sayfayı çevirdiğinizde, kendinizi bu kabiliyetli yazarın kaleminden çıkan başka şeyleri okumayı isterken bulacaksınız.”
                                                                                              VOYA Dergisi
 
Alcatraz Smedry yeni bir macera ile geri döndü!
 
Kötü Kütüphanecilerin dünyayı ele geçirmesine mani olmak için çabalamaya devam eden Alcatraz, özgürlük savaşçılarından yaşanan ekibiyle birlikte Büyükbaba Smedry’nin izini sürüp mistik İskenderiye Kütüphanesi’ne gidiyor. Suskun Diyarlar’da yaşayanlar – yani yaşamını Kütüphanecilerin kontrolündeki Kanada, Avrupa ve Amerika’da sürdürenler – İskenderiye Kütüphanesi’nin uzun zaman önce yok olduğunu sanıyor. Oysa Özgür Krallıkların sakinleri gerçeğin farkında ve kütüphanenin varlığını sürdürdüğünü, hatta bütün gezegenin en tehlikeli yerlerinden biri olduğunu biliyorlar.
 
Acaba Alcatraz ve dostları ruh çalan kütüphanecilerin elinden kurtulmayı başarabilecek mi?
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.