Alcatraz Kötü Kütüphanecilere Karşı 5 / Kara Yetenek PDF Oku

29.03.2024
21
Alcatraz Kötü Kütüphanecilere Karşı 5 / Kara Yetenek PDF Oku

Alcatraz Kötü Kütüphanecilere Karşı 5 / Kara Yetenek PDF oku, PDF kitap depomuzda, Brandon Sanderson tarafından kaleme alınan Alcatraz Kötü Kütüphanecilere Karşı 5 / Kara Yetenek isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 19.03.2018 dilinde ve Karton Kapak ebatında basılan ayrıca  9786059800341 sayfadan oluşan Alcatraz Kötü Kütüphanecilere Karşı 5 / Kara Yetenek kitabı TÜRKÇE olarak yayınlanmıştır.  Alcatraz Kötü Kütüphanecilere Karşı 5 / Kara Yetenek kitabını Özge Özköprülü numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Alcatraz Kötü Kütüphanecilere Karşı 5 / Kara Yetenek PDF Oku.

Alcatraz Kötü Kütüphanecilere Karşı 5 / Kara Yetenek PDF Oku

“Sanderson’ın gençler ve her zaman genç kalanlar için kaleme aldığı bu orijinal ve çılgın roman, Artemis Fowl ve Talihsiz Serüvenler Dizisi’ni anımsatıyor. İçinde barındırdığı mizah öğeleri gençleri gülmekten kırığ geçirecek ve yetişkinler de bu gülünç kitabın sayfaları arasında kendileri için bırakılmış zekice göndermeler bulacaklar… Şeytani bir zekânın ürünü olan son sayfayı çevirdiğinizde, kendinizi bu kabiliyetli yazarın kaleminden çıkan başka şeyleri okumayı isterken bulacaksınız.” -VOYA Dergisi
Alcatraz zorda!
Alcatraz Smedry, Kötü Kütüphanecilerin ordusunu alt etmeyi başardı ve Mokia Krallığını kurtardı. Ne yazık ki bütün bunlar olup biterken Smedry Yeteneklerini de kırmış oldu. Daha da kötüsü, babası dünyayı mahvedebilecek bir planı uygulamaya koymak üzere ve arkadaşı Bastille de komada. Alcatraz, Kötü Kütüphanecilerin arasına sızmak ve arkadaşaı Bastille’i kurtarabilmenin bir yolunu bulmak zorunda.
Peki ya bu sefer yapamaz ve Kötü Kütüphaneciler kazanırsa?
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.