Alcatraz Kötü Kütüphanecilere Karşı PDF Oku

29.03.2024
24
Alcatraz Kötü Kütüphanecilere Karşı PDF Oku

Alcatraz Kötü Kütüphanecilere Karşı PDF oku, PDF kitap depomuzda, Brandon Sanderson tarafından kaleme alınan Alcatraz Kötü Kütüphanecilere Karşı isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 11.02.2022 dilinde ve Karton Kapak ebatında basılan ayrıca  9786257586207 sayfadan oluşan Alcatraz Kötü Kütüphanecilere Karşı kitabı TÜRKÇE olarak yayınlanmıştır.  Alcatraz Kötü Kütüphanecilere Karşı kitabını M. Eralp Ersoy numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Alcatraz Kötü Kütüphanecilere Karşı PDF Oku.

Alcatraz Kötü Kütüphanecilere Karşı PDF Oku

Sanderson’ın gençler ve her zaman genç kalanlar için kaleme aldığı bu orijinal ve çılgın roman, Artemis Fowl ve Talihsiz Serüvenler Dizisi’ni anımsatıyor. İçinde barındırdığı mizah öğeleri gençleri gülmekten kırığ geçirecek ve yetişkinler de bu gülünç kitabın sayfaları arasında kendileri için bırakılmış zekice göndermeler bulacaklar… Şeytani bir zekânın ürünü olan son sayfayı çevirdiğinizde, kendinizi bu kabiliyetli yazarın kaleminden çıkan başka şeyleri okumayı isterken bulacaksınız.”
                                                                                               VOYA Dergisi
 
Öksüz bir çocuk olan Alcatraz Smedry, on üçüncü doğum gününde beklenmedik bir armağan alır. Postayla gelen paketin içinden bir torba kum çıkmıştır ve bu kum, ebeveynlerinden kalan yegâne mirastır!
Alcatraz bunun enteresan bir armağan değil son derece kıymetli bir şey olduğunu kısa bir sürede öğrenecektir, zira gerçekleri gizleyip yanlış bilgiler yayarak dünyaya hâkim olmayı planlayan Kötü Kütüphaneciler, çoktan kumların peşine düşmüştür!
 
Alcatraz onlara mani olmak zorunda ve bu zorlu karşılaşmadan başarıyla çıkmak için elinde tek bir silah var: Bir şeyleri bozmakla alakalı olağanüstü kabiliyeti!
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.