Anne Frank «Anne Frank’in Hatıra Defteri PDF Oku»

03.02.2024
41
Anne Frank «Anne Frank’in Hatıra Defteri PDF Oku»

Anne Frank Anne Frank’in Hatıra Defteri PDF Oku, PDF kitap depomuzda, Anne Frank Anne Frank’in Hatıra Defteri tarafından kaleme alınan Anne Frank Anne Frank’in Hatıra Defteri isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık.

Anne Frank Anne Frank’in Hatıra Defteri PDF Oku

Anne Frank «Anne Frank’in Hatıra Defteri» pdf indirYazar(lar) Anne Frank
Kategori(ler) Edebiyat
Yıl 2018
Sayfa 284

OKU KITAP INDIR

Anne Frank’in Hatıra Defteri kitabı için yayına giren açıklama ve basıl bülteni

Bu anılarda, her an Naziler tarafından yakalanma tehlikesi altında yaşayan bir grup insanın çektiği çilelerin bunun yanında, genç kızlığına yeni başlayan Anne’ın çekingenliklerle, ufak kaçamaklarla tomurcuklanan sevdası da anlatılıyor. Şartların acımasızlığına karşın yaşama gücünü yitirmeyen Anne Frank’ın hikâyesi Can Yücel’in kendine özgü sesiyle aramıza karışıyor.
“Öldükten sonra da yaşamak istiyorum. Onun için Tanrı’ya bana bu vergiyi bağışladığı, kendimi geliştirmek, yazıyla kendimi, içimdekileri anlatmak kolaylığını verdiği için dualar ediyorum. Elime kalemi alınca hiçbir şey gözümde değil, üzüntülerim siliniyor, cesaretim artıyor.
Ama bakalım gerçekten kıymetli bir şeyler yazabilecek miyim? Umudum var. Niye mi? Yazarken düşüncelerimi, düşlerimi, yaşadığım, istediğim şeyleri gözümün önünde canlandırabiliyorum.”


Anne Frank Anne Frank’in Hatıra Defteri kitabını PDFdeposu.net sitemizden ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir yahut online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) yahut iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne ile ilgili olduğunu daha iyi anlamanıza yol gösterecektır. Özet ve bir araya getirdiğimız kitap ile ilgili ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Anne Frank Anne Frank’in Hatıra Defteri ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Anne Frank Anne Frank’in Hatıra Defteri online kitap pdf türkçe oku

Publish PDF flipbooks online
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.