Annelikte Sabır, Ama Nasıl? PDF Oku

Annelikte Sabır, Ama Nasıl? PDF Oku

Annelikte Sabır, Ama Nasıl? PDF oku, PDF kitap depomuzda, Hatice Kübra Biliş tarafından kaleme alınan Annelikte Sabır, Ama Nasıl? isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786257920018 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Annelikte Sabır, Ama Nasıl? kitabı 160 olarak yayınlanmıştır.  Annelikte Sabır, Ama Nasıl? kitabını 02.04.2020 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Annelikte Sabır, Ama Nasıl? PDF Oku.

Annelikte Sabır, Ama Nasıl? PDF Oku

Çocuklarımıza değer verip onları sevmeli, sabırlı bir hayata zemin hazırlamalıyız. Aile üyeleri eşit ölçüde iletişimde bulunulmalıdır. Dengeli dağılım sağlanmalıdır. Otoriter durumdan ziyade herkes eşit olmalı herkesin düşüncesine sabırla yaklaşmak gerekir.
Sabır mı ama nasıl?
Çocukları büyütürken en fazla ihtiyaç duyulan şeylerden bir diğeride sabırdır. Çünkü onlar adeta anne-babalarının ne kadar sabırlı olduklarını test etmek için hareket ederler. Eğer sizin de sürekli olarak sabrınız tükeniyor ve sesiniz artıyorsa kitabımdan yarar göreceğinize eminim!
Çocuğunuzu yetiştirirken çok fazla başvuracağınız ihtiyaç duyacağınız en mühim sözcüklerden bir diğeride “sabır”dır çünkü sevdiğiniz, en müthiş biçimde elinizden geleni yaptığınız biricik çocuklarınız her zaman sizin istediğiniz doğrultuda ve tempoda hareket edemezler. Bu da dönem dönem sabrınızın taşmasına neden olabilir. Misal verilecek olursa, bir yemeğe gitmek için evden tam çıkacakken, tatile gitmek üzere yola çıkacakken yahut okul servisi aşağıda beklerken tam o sırada çocuğunuzun aklına hemen yapması gereken bir şey gelirse ve siz kapıda onu bekliyorsanız… İşte tam da bu ve bunun gibi anlarda gerilebilir, ne tür bir tutum sergileyebileceğiniz hususunda kararsızlık yaşayabilirsiniz. Sabredip beklemek mi, yoksa seslenip çağırmak mı doğru yol? Acaba kaç kere seslendikten sonra gelmesini beklemek gerek?
Çocuk yaşamın en ciddi projesi. Gerçekten hazır olmak lazım çocuk sahibi olmak için.
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.