Arpina Cyrus ve Kehanetler Havuzu PDF Oku

25.03.2024
34
Arpina Cyrus ve Kehanetler Havuzu PDF Oku

Arpina Cyrus ve Kehanetler Havuzu PDF oku, PDF kitap depomuzda, Ezgi Derya Yıldırım tarafından kaleme alınan Arpina Cyrus ve Kehanetler Havuzu isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786256787452 dilinde ve 1. Hm. Kağıt ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Arpina Cyrus ve Kehanetler Havuzu kitabı 448 olarak yayınlanmıştır.  Arpina Cyrus ve Kehanetler Havuzu kitabını 29.12.2023 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Arpina Cyrus ve Kehanetler Havuzu PDF Oku.

Arpina Cyrus ve Kehanetler Havuzu PDF Oku

Eski Çağ korsanlarının yüce hazinesi, hazineyi kuşatan Daedalos’un labirenti, kadim ejderhalar, görünmez sırlar, yansıma bir şehir ve savaşın ilk kıvılcımları… Kehaneti, tüm olası gelecekleri ve bugüne dek gizlenmesi başarılmış tüm gerçekleri öğrenip boyutu kurtarmak için zorlu adımlar atılmalıydı. Fedakârlık kaçınılmazdı.
Savaş yakındı!
Arpina, Kim, Salavar ve Theo, bir intihar göreviyle şahlandırılmış, devasa bir ölüm gemisinde Güç Boyutu’nun kalanını tehdit eden Karanlıklar Şehri’nin derinliklerine çekiliyorlardı. Karanlık her geçen saniye içlerine işliyordu. Umut ışığının tüm bunlar için yeterli bulunacağına inanmak zorundalardı. Arpina, somutlaşmış soyut zincirlerini kırıp ışığını özümsemeliydi.
Savaşı başlatabilir, durdurabilir yahut belki de… Bir seçenek daha olabilir miydi? Kadere karşı gelip istemediği mirastan kaçınmanın, kardeşini ve dostlarını kurtarmanın bir yolu olabilir miydi? Her hâlükârda riske değerdi.
Kadere bodoslama dalacaktı.
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.