Aşkın Nur Karataş «Şehvet Dersi PDF Oku»

03.02.2024
58
Aşkın Nur Karataş «Şehvet Dersi PDF Oku»

Aşkın Nur Karataş Şehvet Dersi PDF Oku, PDF kitap depomuzda, Aşkın Nur Karataş Şehvet Dersi tarafından kaleme alınan Aşkın Nur Karataş Şehvet Dersi isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık.

Aşkın Nur Karataş Şehvet Dersi PDF Oku

Aşkın Nur Karataş «Şehvet Dersi» pdf indirYazar(lar) Aşkın Nur Karataş
Kategori(ler) Roman
Yıl 2023
Sayfa 324

Şehvet Dersi kitabı için yayına giren açıklama ve basıl bülteni

Gölge yazar olan Winona, tutkulu hikâyelerini, ünlü bir yazarın isminin ardına saklanarak insanlara ulaştırmaktadır. Yazdığı cesur ve seksi hikâyeler, tam anla- mıyla hayal ürünüdür. Çünkü Winona yazdığı tutkulu ilişkilerin hiçbirini dene- yimlememiş bir bakiredir. Bir gün işlerin o kadar da iyi gitmediği bir zamanda eksiklerinin farkına varan Winona, bunun için çare aramaya başlar.
Arkadaşının çalıştığı otelde ona yardım ettiği bir gün aradığı çareyi tam kar- şısında bulur. Etkileyici bakışlar, ahlaksız tavırlar, Tanrı’nın yarattığı en harika görünüş…
Tüm bu özellikler ünlü jigolo Alexander Connery’den başkasına ait değildir.
Şehveti deneyimlemek için ne hoş bir seçim… Lakin işin içine aşkı karıştırmamak, şekersiz tatlı dilemek gibidir. “Me tu sosti, Nóinín.”


Aşkın Nur Karataş Şehvet Dersi kitabını PDFdeposu.net sitemizden ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir yahut online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) yahut iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne ile ilgili olduğunu daha iyi anlamanıza yol gösterecektır. Özet ve bir araya getirdiğimız kitap ile ilgili ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Aşkın Nur Karataş Şehvet Dersi ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.