Aswath Damodaran «Değerleme İçin Küçük Kitap PDF Oku»

03.02.2024
42
Aswath Damodaran «Değerleme İçin Küçük Kitap PDF Oku»

Aswath Damodaran Değerleme İçin Küçük Kitap PDF Oku, PDF kitap depomuzda, Aswath Damodaran Değerleme İçin Küçük Kitap tarafından kaleme alınan Aswath Damodaran Değerleme İçin Küçük Kitap isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık.

Aswath Damodaran Değerleme İçin Küçük Kitap PDF Oku

Aswath Damodaran «Değerleme İçin Küçük Kitap» pdf indirYazar(lar) Aswath Damodaran
Kategori(ler) Edebiyat
Yıl 2021
Sayfa 264

Değerleme İçin Küçük Kitap kitabı için yayına giren açıklama ve basıl bülteni

“Aswath Damodoran, esasen bireysel yatırımcıları düşünerek bir araya getirdiği bu rehberde, kuvvetli teori ve iyi uygulamaları, yeni başlayanların bile basit bir şekilde anlayıp uygulayabileceği yalın bir dille anlatıyor. Örnek vaka analizleri ve modellerle de hakikaten kıymetli bir değerleme anlayışı sunuyor.”
Erhan Topaç – Gedik Yatırım, Yönetim Kurulu Başkanı

“Mükemmel Bir Yol Haritası.”
Ali Kerim Akkoyunlu – Gedik Yatırım Araştırma Direktörü
“Damodaran’ın Değerleme İçin Küçük Kitabı ile ilgili ‘ufak’ hiçbir şey yoktur. Tüm işletme değerlemelerinin dayanağını oluşturan ve kendisinin yüzlerce sayfalık klasiklerinde anlatılan çeşitli fikirler bütünü, aynı özen, açıklık, keskinlik ve akıl düzeysinde buradadır.”
Anant K. Sundaram – Profesör, Tuck İşletme Fakültesi, Dartmouth Koleji

“Değerleme için Küçük Kitap öğrencilerime ve dostlarıma tavsiye edeceğim harika bir kitaptır. Bu kitap, kuvvetli bir teori ve iyi uygulamaların etkileyici bir sentezidir. Yeni başlayanlar için hepsiyla uygundur. Aynı zamanda finans uzman kişilerının profesyonel kütüphanesine yapılan mühim bir katkıdır. Tereddütsüz sahip olun.”
Pablo Fernandez – Finans Profesörü, IESE İşletme Fakültesi, İspanya

“Damodaran’ın bi hayli hızlı okunan kitabı, gerek kurumsal gerekse de çok yönlü bireysel yatırımcılar için kıymetli açılımlar sağlamaktadır. Damodaran, ‘değer yaratan etkenleri’; ‘içsel’ (gelir yaklaşımı) ve ‘göreceli’ (piyasa yaklaşımı) analiz sınırlarında, farklı hisse senetleri için geniş bir bölümde tanımlamaktadır.Damodaran ayrıca bakılacak en mühim etkenleri ve her bir kategori için bunların değerlemede nasıl ele alınacağını da göstermektedir.”
Shannon Pratt
Başkan ve İcra Kurulu Başkanı, Shannon Pratt Valuations


Aswath Damodaran Değerleme İçin Küçük Kitap kitabını PDFdeposu.net sitemizden ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir yahut online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) yahut iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne ile ilgili olduğunu daha iyi anlamanıza yol gösterecektır. Özet ve bir araya getirdiğimız kitap ile ilgili ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Aswath Damodaran Değerleme İçin Küçük Kitap ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.