Atike Hınçlıer «Yürek Çıkmazı PDF Oku»

03.02.2024
58
Atike Hınçlıer «Yürek Çıkmazı PDF Oku»

Atike Hınçlıer Yürek Çıkmazı PDF Oku, PDF kitap depomuzda, Atike Hınçlıer Yürek Çıkmazı tarafından kaleme alınan Atike Hınçlıer Yürek Çıkmazı isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık.

Atike Hınçlıer Yürek Çıkmazı PDF Oku

Atike Hınçlıer «Yürek Çıkmazı» pdf indirYazar(lar) Atike Hınçlıer
Kategori(ler) Roman
Yıl 2018
Sayfa 325

Yürek Çıkmazı kitabı için yayına giren açıklama ve basıl bülteni

Sadece yaşama sebebi olan çocuklarını düşünen bir anneydim. Bu işte bir yanlışlık vardı ama neydi? Bana yaşama hakkı veren Allah’ım, niçin böyle çileli bir yaşamı bana reva gördün? Yaşamak buysa yaşayan bir ölüden farksızdım.

Ben Allah’ın bize yardım edeceğine inanmıyordum. Yardım etmeye niye ihtiyaç duyuyordu ki? Bizi babasız yaratsaydı olmaz mıydı? Ya da zengin ve mutlu olsaydık?

Çocuk bile olamadan yetişkinliğe geçmiştim. Zaten ne oyuncağım olmuştu, ne de oyun oynadığım bir günüm. Şimdi ise kendimi işçi çocuk olarak bulmuştum. Çocuksam nasıl işçi olabilirdim veya işçiysem nasıl çocuk?

Şiddet, alkolizm, kişilik bozukluğu ve pişmanlığın uçuruma sürüklediği bir adam, tırnaklarıyla yaşama tutunmaya çalışan bir kadın ve çocuklarının gerçek hikayesi.


Atike Hınçlıer Yürek Çıkmazı kitabını PDFdeposu.net sitemizden ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir yahut online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) yahut iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne ile ilgili olduğunu daha iyi anlamanıza yol gösterecektır. Özet ve bir araya getirdiğimız kitap ile ilgili ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Atike Hınçlıer Yürek Çıkmazı ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.