Ayıyla Konuşan Kız PDF indir

27.10.2023
83
Ayıyla Konuşan Kız PDF indir

Ayıyla Konuşan Kız PDF indir, PDF kitap depomuzda, Sophie Anderson tarafından kaleme alınan Ayıyla Konuşan Kız isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786050848007 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Ayıyla Konuşan Kız kitabı 416 olarak yayınlanmıştır.  Ayıyla Konuşan Kız kitabını 04.09.2023 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Ayıyla Konuşan Kız PDF Oku.

Ayıyla Konuşan Kız PDF indir

“Bana Ayı Yanka diyorlar. Beni buldukları yerden dolayı değil, bu hikâyeyi yalnızca birkaç kişi biliyor. Bana Ayı Yanka diyorlar çünkü ben fazla büyük ve kuvvetliyüm.”
 
Bebekken bir ayı mağarasında terk edilmiş halde bulunan Yanka, yaşamı boyunca nereden geldiğini merak eder. Köylülerin garip fısıltılarını ve bakışlarını görmezden gelmeye çalışır, ‘keşke içim de dışım kadar kuvvetli olsaydı’ der. Lakin gerçekte kim olduğuna dair yanıtlar aramak için evinden kaçmak zorunda kaldığında, hayal ettiğinin çok ötesinde bir yolculuk başlar. Maceraları buzlu nehirlerden, yanan dağlara uzanır ve yol boyunca sürekli olarak büyüyen müthiş bir arkadaş sürüsüyle tanışır.
 
“Özel ve içten hissettiren eski peri masallarına dayanan, sevgi ve aidiyet duygusunun gerçek büyüsüyle parıldayan bu hikâye bir cevher.”
-Catherine Doyle, Çok Satan Gençlik Kitapları Yazarı

Ayıyla Konuşan Kız Kitap Özeti

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.