Ayşenur Nazlı «Paralel Odalar Teorisi PDF Oku»

07.02.2024
26
Ayşenur Nazlı «Paralel Odalar Teorisi PDF Oku»

Ayşenur Nazlı Paralel Odalar Teorisi PDF Oku, PDF kitap depomuzda, Ayşenur Nazlı Paralel Odalar Teorisi tarafından kaleme alınan Ayşenur Nazlı Paralel Odalar Teorisi isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık.

Ayşenur Nazlı Paralel Odalar Teorisi PDF Oku

Ayşenur Nazlı «Paralel Odalar Teorisi» pdf indirYazar(lar) Ayşenur Nazlı
Kategori(ler) Roman
Yıl 2019
Sayfa 480

OKU KITAP INDIR

Paralel Odalar Teorisi kitabı için yayına giren açıklama ve basıl bülteni

Nihan, kendi açtığı ıssız ve engebeli patikada, tek başına yürüyen genç bir kadındı. Içedönük, asosyal ve kesinlikle uyumsuzdu. Insanlarla basit bir şekilde anlaşamıyor, onlar tarafından da kabul görmüyordu. Ve tüm bunlar, bir sonbahar gününde, onun evsiz kalmasına yol açtı. Şimdi elinde, başvurabileceği tek bir ev arkadaşlığı ilanı vardı.

Teoman, ailesinin onun için çizdiği yoldan ayrılmış; yer edindiği kalabalık bir caddede, dostları ve çevresiyle yürüyen genç bir adamdı. Dışadönük, sosyal ve kesinlikle gelenekselciydi. Ve geleneklerden koptuğu o tek anda, kendini evlatlıktan reddedilmiş ve parasız kalmış olarak buldu. Şimdi tek çaresi bir ev arkadaşı bulmaktı. Ama ilanına başvuranın, katı kaideleri ve boyun eğmez kişiliğiyle Nihan Kızılkaya olmasını beklememişti.

Zıtlıkları onları birbirine çekiyor olsa da, benzerlikleri fakat ulaşan üstünlük kurma çekişmesinin işaretiydi. Ve hayat, onları bir evin paralel odalarında bir araya getirdi.

Paralel evrenler, birbirleriyle hem benzerlikler hem de zıtlıklar taşırken birbirlerine paralel olarak düz bir çizgide ilerler ve kesişmez, çarpışmazlar. Ama çarpıştıklarında sonuç, müthiş ve şiddetli bir yıkım, felaket ve değişim olur. Tıpkı onlarda olduğu gibi.


Ayşenur Nazlı Paralel Odalar Teorisi kitabını PDFdeposu.net sitemizden ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir yahut online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) yahut iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne ile ilgili olduğunu daha iyi anlamanıza yol gösterecektır. Özet ve bir araya getirdiğimız kitap ile ilgili ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Ayşenur Nazlı Paralel Odalar Teorisi ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Ayşenur Nazlı Paralel Odalar Teorisi online kitap pdf türkçe oku

Publish PDF flipbooks online
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.