Bağımlı Olma Özgür Kal PDF Oku

Bağımlı Olma Özgür Kal PDF Oku

Bağımlı Olma Özgür Kal PDF oku, PDF kitap depomuzda, Burhanettin Uysal tarafından kaleme alınan Bağımlı Olma Özgür Kal isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786052200834 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Bağımlı Olma Özgür Kal kitabı 136 olarak yayınlanmıştır.  Bağımlı Olma Özgür Kal kitabını 08.05.2023 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Bağımlı Olma Özgür Kal PDF Oku.

Bağımlı Olma Özgür Kal PDF Oku

Umudum Ol Derneğinde aktif görev alan, bağımlılıkla mücadele yurtiçi ve yurtdışında seminerler düzenleyen yazar Burhanettin Uysal, Bağımlı Olma Özgür Kal kitabında gerçek hayattan alınmış öykülerini okurlarıyla paylaşıyor. Özellikle gençler için eğitici ve bilinçlendirici bir eser olan bu kitapta, bağımlılıkların insana verdiği zararları ve çözüm metotlarını gözler önüne çıkarıyor.
Hem yurtdışında hem de ülkemizde uyuşturucu, alkol, kumar, cep telefonu gibi bağımlıklar bi hayli yaygın. Kitap, gençlerimizi bu bağımlıklardan korunmak ve kurtarmak için bir başucu eseri niteliğinde…
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.