Bahar Ehvenişeri PDF oku indir

31.01.2024
61
Bahar Ehvenişeri PDF oku indir

Bahar Ehvenişeri PDF oku indir, PDF kitap depomuzda, Muhammed Enes Özyurt tarafından kaleme alınan Bahar Ehvenişeri isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9789754499834 dilinde ve 1. Hm. Kağıt ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Bahar Ehvenişeri kitabı 72 olarak yayınlanmıştır.  Bahar Ehvenişeri kitabını 15.11.2023 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Bahar Ehvenişeri PDF Oku.

Bahar Ehvenişeri PDF Oku

Hiç şiirlerle seyahate çıktınız mı?
Cevabınız “Evet” ise, size yeni bir rota çizdik. “Hayır” ise sizi önceden hiç alışagelmediğiniz farklı ve merak uyandıran bir yolculuk beklemekte.
Bu farklı yolu halen kimse tecrübe etmediğinden gideceğiniz rota belirsiz olmakla birlikte her adımda sizin ayak izleriniz kalacak. Yolculuk esnasında ağaç köklerinin toprakla uyumu gibi kafiyelerin birbirlerine tutunduğunu göreceksiniz. İnsanların içinde çağlayan fakat dile getirilmeyen, dile getirildiğinde ise karşıdakine göre idrak şekli değişen duygu yüklü bulutların nasıl raks ederek çiçekleri suladığını gözlemleyeceksiniz.
Kâinattaki var oluşun, nizam ve intizamın heceleri de kapsayarak nasıl bir ölçü oluşturduğuna tanıklık edeceksiniz.
Hayvanlar âleminde yön tayin eden içgüdünün ve insan iradesini kuşatan beynin sözcükleri özenle seçişindeki ustalığına denk geleceksiniz.
Yolun sonuna geldiğinizdeki tavrınız yolun görünmeyen kısımlarına ışık tutacak ve dimağlarda lezzet bırakan seyahatimiz kaldığımız yerden yeni heyecan ve güzergâhlarıyla devam edecek.
 
Muhammed Enes  ÖZYURT
 
 
 
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.