Başka Türlü Bir Yaşamın Özlemi PDF oku indir

03.02.2024
70
Başka Türlü Bir Yaşamın Özlemi PDF oku indir

Başka Türlü Bir Yaşamın Özlemi PDF oku indir, PDF kitap depomuzda, Gürkan Can Kaya tarafından kaleme alınan Başka Türlü Bir Yaşamın Özlemi isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9789754497441 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Başka Türlü Bir Yaşamın Özlemi kitabı 216 olarak yayınlanmıştır.  Başka Türlü Bir Yaşamın Özlemi kitabını 14.09.2023 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Başka Türlü Bir Yaşamın Özlemi PDF Oku.

Başka Türlü Bir Yaşamın Özlemi PDF Oku

Çatlaklarla dolu modern dünyanın ürkünç çığlıklarında bunalan Tolga, çocukluğundan beri gelişip serpilen bir buhranın had safhasını yaşamaktadır: Başka Türlü Bir Yaşamın Özlemi. Kendisinden duyduğu tatminiyetsizlik, yaşamından duyduğu tatminiyetsizlik ve her şeyin bambaşka türlü olabileceği duygusu, şiirsel bir felsefeyi romanın kalıplarına iliştirirken Tolga, korkuya karışmış bir arzuyla özlem duyduğu devasa bir uçurumun dibine sürüklenmektedir. Kitap boyunca paradoksal süreçlerle gerildikçe gerilen açmaz, bir çıkış yolunu da getirir bununla birlikte. Peki, Tolga bu çıkış yolunu ne kadar kaldırabilecek?

“Zaman, rüzgârların en sessizi. Belki arada bir birkaç yaprak fısıldıyor. Onun dışında, sesinde hep tenha bir soğukluk, sonsuz bir ölgünlük… Biz alışmışken bu aldırışsızlığa, nasıl da savuruyor yaprakları bir bir takvimlerden.
Bir yığın gün, bir çöplük kadar matem. ”

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.