Bay Kuru’dan Gizemli Konak / Uğursuz Gece PDF oku indir

23.02.2024
49
Bay Kuru’dan Gizemli Konak / Uğursuz Gece PDF oku indir

Bay Kuru’dan Gizemli Konak / Uğursuz Gece PDF oku indir, PDF kitap depomuzda, Köksal Aydın Erkan Karasoy tarafından kaleme alınan Bay Kuru’dan Gizemli Konak / Uğursuz Gece isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786057700124 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Bay Kuru’dan Gizemli Konak / Uğursuz Gece kitabı 128 olarak yayınlanmıştır.  Bay Kuru’dan Gizemli Konak / Uğursuz Gece kitabını 14.06.2023 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Bay Kuru’dan Gizemli Konak / Uğursuz Gece PDF Oku.

Bay Kuru’dan Gizemli Konak / Uğursuz Gece PDF Oku

Herkese Merhabalar Gençler!
Vasiyetten hakkını alabilmek için Bay Guruk, Hayalet ve canavarlarla dolu Gizemli Konak’ta korkmadan bir gece geçirmeye çalışacak. Ona eşlik etmeye ne dersiniz?
Ya da Zombi Kral’ın öyküsünü öğrenmeye, hayaletli bir evde gözlerinizi açmaya yahut Vampirler ve Kurt adamların sırrını öğrenmeye, Mumya’nın mezarında kaybolmaya hazır mısınız?
Eğer hazırsanız bütün bu esrarengiz hadiselerin ve canavarların dünyasına yolculuk için “Bay Kuru’dan Gizemli Konak’ın sayfalarını çevirmeye hemen başlayın!..
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.