Ben Bir Kelebek Sevdim PDF oku indir

03.02.2024
42
Ben Bir Kelebek Sevdim PDF oku indir

Ben Bir Kelebek Sevdim PDF oku indir, PDF kitap depomuzda, Kahraman Tazeoğlu tarafından kaleme alınan Ben Bir Kelebek Sevdim isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 07.10.2023 dilinde ve Karton Kapak ebatında basılan ayrıca  9786052692752 sayfadan oluşan Ben Bir Kelebek Sevdim kitabı TÜRKÇE olarak yayınlanmıştır.  Ben Bir Kelebek Sevdim kitabını Ahsen Yılmaz numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Ben Bir Kelebek Sevdim PDF Oku.

Ben Bir Kelebek Sevdim PDF Oku

Onu içimden geldiği gibi sevmiştim. Bir gün içimden çıkıp gideceğini de bildiğim gibi. Yarısı bitti ömrümün, diğer yarısını ona adadım.
Vedaların ağırlığını gidenler belirler, kalanlara da çekmek düşer.
Bir orman yangınıymışsın meğer, ben çölüme su sanmışım. Her şeyi aldım da yanıma, bir ihanetini sığdıramadım bavula. Beni hevesimden vurduğunda suskundum. Yıkılmıştı gülüşlerimizin izleri. Hangi mutsuzluğun tekrarıydın bilemedim.
İçimde kalan son seni de al; yoksa çok özlerim…
Düştün artık gözümden, şimdi kim tutsa umurumda değil. Ben şair oldum ama senin aşkın artık şiirim değil! Sessizce kırıldım, nasıl olsa duymayacaktın.
Hayatın sona eriyor da bir ona eremiyor. Söyle kelebeğim; aşkınla yaşamak için ne kadar ölmek gerekiyor? Ey çıkmaz sokağımdaki yanlış kapı!  Sana en sevdiğim yerden kırıldım! Güvenmiştim; bu da benim eksiğimmiş.
“Ben demiştim” dememek için artık bir şey demeyi bıraktım. Dünya sizin olsun, ben geçerken uğradım. Bu hayat böyle gelmiş, böyle gider. En kaliteli bildiğin ses bir gün sana “Yanlış numara” der.
Ah kelebeğim!  İçin bir mezarlıksa nasıl durabilirsin ayakta?
   Bu gemi… Bu gemi bir daha yanaşmaz o limana!
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.