Ben Kimim PDF Oku

29.03.2024
17
Ben Kimim PDF Oku

Ben Kimim PDF oku, PDF kitap depomuzda, Mehmet Memdoğlu tarafından kaleme alınan Ben Kimim isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9789944469616 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Ben Kimim kitabı 112 olarak yayınlanmıştır.  Ben Kimim kitabını 09.12.2022 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Ben Kimim PDF Oku.

Ben Kimim PDF Oku

İnsan ve şiir dedik, yola koyulduk…
Allah insanı eşrefi mahlûkat olarak yaratmıştır.
 
Her insan ayrı bir dünyadır. Bu dünyayı keşfetme işi insana düşüyor.  İnsanın insanı keşfetmesi dokunmakla olabilecek olur fakat. Bu dokunuşlar fiziki olabileceği gibi duygusal da olabilir. Ki en tesirli dokunuş, muhatabının kalbine “sevgi” ilacıyla yapılan dokunuşlardır.
 
 
Malumunuz, kültür; toplumu oluşturan ve toplumu bir araya getiren değerler bütünüdür. Biz de kültürün bir nüvesi olan şiir ve öyküyü sevgiyle yoğurarak okuyucularımızın yüreklerine dokunmayı seçtik.
 
Şiir, edebiyatın hayat bulduğu pınarın kaynağıdır; yazılmaz, yazdırır. Aşkın en güzel ve naif durumlarını latif sözlerle anlatma sanatıdır şiir. Her şiirin kendisine ait bir ruhu mevcuttur ve şiirin ruhunun kaynağı da yine insandır.  
 
İlk şiir kitabımız Düşler Ülkesi’nden sonra ikinci şiir kitabımız “Ben Kimim?” ile insana ve insanlığa dair yolculuğumuz devam ediyor…
 
Keyifli okumalar.
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.