Beyhan Budak «Senin Suçun Değil PDF Oku»

03.02.2024
49
Beyhan Budak «Senin Suçun Değil PDF Oku»

Beyhan Budak Senin Suçun Değil PDF Oku, PDF kitap depomuzda, Beyhan Budak Senin Suçun Değil tarafından kaleme alınan Beyhan Budak Senin Suçun Değil isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık.

Beyhan Budak Senin Suçun Değil PDF Oku

Beyhan Budak «Senin Suçun Değil»Yazar(lar) Beyhan Budak
Kategori(ler) Psikoloji
Yıl 2023
Sayfa 264

Senin Suçun Değil kitabı için yayına giren açıklama ve basıl bülteni

Hayatındaki poblemleri düşün; değersizlik duygun, sana zarar veren ilişkilerinden vazgeçemeyişin, başarısızlıkların, aynı hataları tekrar tekrar yapışın, bir başkasına şefkatle yaklaşırken kendine acımasız oluşun, içindeki kaybolmayan öfke ve hatta kıskançlıkların…

Bunları yaşamayı sen mi seçtin? Ya da belki de geçmişte yaşadıkların bugün böyle hissetmene neden oluyor. Kendini suçlamayı bırak, bu işleri daha kötü hale getirmekten başka bir işe yaramaz.

Bu kitapla birlikte geçmişinin karanlık dehlizlerine doğru bir yolculuğa çıkacağız; içine dünyaya geldiğun aileden, yaşadığın travmalara kadar, bugün var olan problemlerinin geçmişteki izini süreceğiz. Çocukken alman gereken sevgi, saygı ve güveni alamadığın zaman neler olduğunu, zehirli anne baba davranışlarının nasıl yıkıma yol açtığını görecek; arada bir önemsiz sanılan ufak bir travmanın uzun vadeli etkilerinin çok büyük olduğunu fark ettikçe hafifleyeceksin.

Bu kitap sana mucizeler vadetmiyor, hiçbir şey müthiş olmayacak, fakat hali hazırdaki halinden daha
iyi hissetmen kesinlikle olabilecek. Beraber yürüyeceğimiz yolun amacı bu.


Beyhan Budak Senin Suçun Değil kitabını PDFdeposu.net sitemizden ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir yahut online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) yahut iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne ile ilgili olduğunu daha iyi anlamanıza yol gösterecektır. Özet ve bir araya getirdiğimız kitap ile ilgili ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Beyhan Budak Senin Suçun Değil ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.