Beyin ve Doğa Dünyanın Güzelliklerine Neden İhtiyacımız Var PDF Oku

Beyin ve Doğa  Dünyanın Güzelliklerine Neden İhtiyacımız Var PDF Oku

Beyin ve Doğa Dünyanın Güzelliklerine Neden İhtiyacımız Var PDF oku, PDF kitap depomuzda, Michel Le Van Quyen tarafından kaleme alınan Beyin ve Doğa Dünyanın Güzelliklerine Neden İhtiyacımız Var isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. Esra Damla İpekçi dilinde ve 170 ebatında basılan ayrıca  29.04.2024 sayfadan oluşan Beyin ve Doğa Dünyanın Güzelliklerine Neden İhtiyacımız Var kitabı 9786257789578 olarak yayınlanmıştır.  Beyin ve Doğa Dünyanın Güzelliklerine Neden İhtiyacımız Var kitabını Gözde Koca numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Beyin ve Doğa Dünyanın Güzelliklerine Neden İhtiyacımız Var PDF Oku.

Beyin ve Doğa Dünyanın Güzelliklerine Neden İhtiyacımız Var PDF Oku

2017 senesinin Eylül ayında bir gün uyandığında felç geçirdiğini fark eden Michel Le Van Quyen, bu beklenmedik durumuna sessizlik ile hareketsizliğin nasıl iyi geldiğini anlattığı Beyin ve Sessizlik eserinin ardından, şimdi de doğanın insan beyni üzerindeki olumlu etkilerini inceliyor.  

Ormanda yürürken neden dingin hissettiğimizi hiç merak ettiniz mi? Denizin görüntüsü ve kokusu bize neden bu kadar keyif veriyor? Dağlar bize neden ilham aşılıyor ve günlük endişelerimiz hususunda perspektif kazanmamıza yardım ediyor? Başka bir deyişle: Beynimiz doğanın güzelliğinden nasıl faydalanıyor? Deneyimli nörobilimci Michel Le Van Quyen, Beyin ve Doğa’da işte tam anlamıyla bunu açıklıyor; insan vücudunun en karmaşık organlarından birinin, doğadayken değişen işleyişini anlamamıza faydalı oluyor.
 

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.