Beyza Alkoç «Sınırsız PDF Oku»

08.02.2024
35
Beyza Alkoç «Sınırsız PDF Oku»

Beyza Alkoç Sınırsız PDF Oku, PDF kitap depomuzda, Beyza Alkoç Sınırsız tarafından kaleme alınan Beyza Alkoç Sınırsız isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık.

Beyza Alkoç Sınırsız PDF Oku

Beyza Alkoç «Sınırsız» pdf indirYazar(lar) Beyza Alkoç
Kategori(ler) Roman
Yıl 2018
Sayfa 320

OKU KITAP INDIR

Sınırsız kitabı için yayına giren açıklama ve basıl bülteni

Ben ilk dilek hakkımda, bana dilek tutmayı öğreten adamı diledim.

“Renkli ışıkları sönmüş, ıssız ve bomboş lunaparka baktım. Ne kadar da benziyordu bana. Yıllarca ne olduğumu aradım durdum. Buydum ben işte, gece olduğunda terk edilen, ışıkları kapatılan, bomboş kalan bir lunapark… Kaşlarımı çattığımda Cihan’ın yanımızdaki kilitli şalter kutusunun camını anahtarıyla kırıp şalteri kaldırışına şahit oldum. Sonra nutkum tutuldu. Rengârenk ışıklar birdenbire bütün lunaparkı doldurmuştu! Nefesimi tuttum. Çok garip bir andı. Biraz önce kendime benzettiğim lunaparkın ışıkları rengârenk yanıyordu şimdi! Cihan yalnızca lunaparkın değil, benim de ışıklarımı yakmıştı. Cihan bana ışık vermişti, renk vermişti, o bana hayat vermişti…”

Bu hikâye, aşka inancı “Annem babam bile terk etti beni, sen nasıl seveceksin ki?” cümlesiyle sınırlı kalan Deniz’in hayal bile edemeyeceği biçimde sevilmesinin hikâyesi… Cihan ve Deniz’in okuyucuyu her satırda şaşkına çevirecek aşkına tanık olmaya hazır mısınız?


Beyza Alkoç Sınırsız kitabını PDFdeposu.net sitemizden ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir yahut online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) yahut iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne ile ilgili olduğunu daha iyi anlamanıza yol gösterecektır. Özet ve bir araya getirdiğimız kitap ile ilgili ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Beyza Alkoç Sınırsız ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Beyza Alkoç Sınırsız online kitap pdf türkçe oku

Publish PDF flipbooks online
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.