Bilimsel ve Tıbbi Toplantılarda Konuşma Sanatı PDF Oku

25.03.2024
28
Bilimsel ve Tıbbi Toplantılarda Konuşma Sanatı PDF Oku

Bilimsel ve Tıbbi Toplantılarda Konuşma Sanatı PDF oku, PDF kitap depomuzda, Prof. Dr. Melih Bulut tarafından kaleme alınan Bilimsel ve Tıbbi Toplantılarda Konuşma Sanatı isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786253712389 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Bilimsel ve Tıbbi Toplantılarda Konuşma Sanatı kitabı 130 olarak yayınlanmıştır.  Bilimsel ve Tıbbi Toplantılarda Konuşma Sanatı kitabını 25.03.2024 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Bilimsel ve Tıbbi Toplantılarda Konuşma Sanatı PDF Oku.

Bilimsel ve Tıbbi Toplantılarda Konuşma Sanatı PDF Oku

Hekimler, hemşireler, sağlıkçılar, bilim insanları için toplantılar, meslek yaşamının çok mühim bir parçası. Öğrenmek, öğretmek, bulduklarımızı paylaşmak, kariyerimizde yükselmek, birbirimizi tanımak için o toplantıdan bu toplantıya koşturup duruyoruz. Epey ciddi zaman ayırdığımız bu etkinliklerin zevkli, renkli ve en mühimsi verimli geçmesi gerekiyor. Maalesef iletişimin temel kaidelerindan habersiz, süresine uymayan konuşmacılar, anlaşılmaz slaytlar, monotonluk yüzünden uyuyan dinleyiciler hâlâ olabiliyor. Lakin bunlar düzelebilir. Elinizde tuttuğunuz kitap, güzel konuşmanın doğuştan gelen bir yetenek olmadığı, biraz gayretle bu hataları azaltarak kolay bir şekilde bir şekilde geliştirilebileceği iddiasını taşıyor.
Kitaptan daha iyi yararlanmak için katıldığınız toplantılarda sunumun olumlu ve olumsuz yanlarını dikkatle not alınız ve toplantıdan sonra kitabı tekrar gözden geçiriniz.
Özellikle konuşmacı siz olsaydınız olumsuzlukları nasıl düzeltebileceğinizi düşünerek kendinizi değerlendiriniz. Bu alıştırmalarla birlikte zamanla konuşmanızın güzelleştiğini fark edeceksiniz.
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Gaziantep Oto Kiralama
Gaziantep Havalimanı Transfer
Gaziantep Oto Kiralama