Binnur Şafak Nigiz «İçinde Bir Sen 1 – Engerek PDF Oku»

07.02.2024
48
Binnur Şafak Nigiz «İçinde Bir Sen 1 – Engerek PDF Oku»

Binnur Şafak Nigiz İçinde Bir Sen 1 – Engerek PDF Oku, PDF kitap depomuzda, Binnur Şafak Nigiz İçinde Bir Sen 1 — Engerek tarafından kaleme alınan Binnur Şafak Nigiz İçinde Bir Sen 1 – Engerek isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık.

Binnur Şafak Nigiz İçinde Bir Sen 1 – Engerek PDF Oku

Binnur Şafak Nigiz «İçinde Bir Sen 1 - Engerek» pdf indirYazar(lar) Binnur Şafak Nigiz
Kategori(ler) Roman
Yıl 2021
Sayfa 521

OKU KITAP INDIR

İçinde Bir Sen 1 – Engerek kitabı için yayına giren açıklama ve basıl bülteni

İÇİNDEKİLER
POSTER,
AYRAÇ,
POLAROİD FOTOĞRAFLAR HEDİYELİ.

Kar fırtınası İstanbul’u etkisi altına almaya devam ediyordu.
Kurtlar keskin pençeleriyle zihinleri kazıyıp durdu, yılanlar kalan zamanı hatırlatırcasına tısladı. Yıkım her sene Mahinev’in doğum gününden hemen önce başlayıp, sonraki birkaç ay etkilerini devam ettiriyordu. Şehre yılanlar iniyor, saatler duruyor, mantık çerçevesine sığmayan, açıklanması imkânsız olaylar oluyordu. Lakin Mahinev’in yirmi birinci yaş gününde her şey daha da karanlığa sürüklenecekti.

Şehri etkisi altına alan kar fırtınası, kurtların da şehre indiği dedikodusunun güçlenmesiyle Mahinev’in hayal olarak nitelendirdiği görüler tüm bu olay ağıyla bütünleşir. Yoksa tüm bunlar Mahinev’in doğumuyla mı alakalıdir? Mahinev’in sırlarla dolu bir sandığa benzettiği babaannesi, Mahinev’in yirmi birinci doğum gününde ona bir kitap armağan eder. O gece zifiri karanlık, kızıl şafak ile birleşirken Mahinev kitabın kapağını açtığında, artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Yaşadığı dünya çapında izine önceden hiç rastlanmamış bir şehirde, değişik bir boyutta, tehlikeli bir adamın kollarında, aklını parçalara ayıracak bir olay düğümünün içinde mücadelesi başlayan Mahinev’in çözmesi gereken bir çok sır mevcuttur ve ona ağır ağır dolanarak tüm benliğini ele geçirip düğüm oluşturan bir aşkın pençesine düşmek üzeredir.


Binnur Şafak Nigiz İçinde Bir Sen 1 – Engerek kitabını PDFdeposu.net sitemizden ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir yahut online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) yahut iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne ile ilgili olduğunu daha iyi anlamanıza yol gösterecektır. Özet ve bir araya getirdiğimız kitap ile ilgili ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Binnur Şafak Nigiz İçinde Bir Sen 1 – Engerek ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Binnur Şafak Nigiz İçinde Bir Sen 1 – Engerek online kitap pdf türkçe oku

Publish PDF flipbooks online
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.