Bir Aşk Masalı PDF indir Oku

27.10.2023
249
Bir Aşk Masalı PDF indir Oku

Bir Aşk Masalı PDF indir, PDF kitap depomuzda, Ahmet Ümit tarafından kaleme alınan Bir Aşk Masalı isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 23 cm ebatında basılan ayrıca  256 sayfadan oluşan Bir Aşk Masalı kitabı Karton Kapak olarak yayınlanmıştır.  Bir Aşk Masalı kitabını 9789750854491 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Bir Aşk Masalı PDF Oku.

Bir Aşk Masalı PDF indir

ÖZGÜRLÜK YOKSA AŞK DA YOKTUR
 
Asla sevdiğin insanın gardiyanı olma…
Bir varmış bir yokmuş, dünya çapında acayiplikler çokmuş. Bir gece beş farklı ülkede, beş prens aynı rüyayı görmüşler: Bir genç kız, kadim bir kentin alacakaranlık sokaklarında ışıktan bir güzellik halinde dolaşıyormuş. İşte o kızı gördükten sonra, artık ne eski hayatları kalmış ne de eski hakikatleri.
 
Ahmet Ümit’ten insanlığın en yüce duygusu olan aşkın doğasına dair bir hikâyat.
 
Bir Aşk Masalı, beş prensin sevda uğruna revan oldukları bir yol ve hal macerası. Kaf Dağı’ndan ıssız çöllere, ücra hanlardan savaşçı kabilelerin çadırlarına, devlerden denizkızlarına, balinalardan devasa yılanlara, cümle tabiatın ve mahlukatın geçiş yaptığı bir hayal perdesi.
 
“Yolculukların en çilelisi aşk için yapılandır. Ve zorluk ne kadar artarsa aşk o kadar kıymete biner, o kadar anlam kazanır, o kadar vazgeçilmez bir hal alır…”

Bir Aşk Masalı Kitap Özeti

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.