Bir Zaman Gezgininin Anıları PDF Oku

19.03.2024
30
Bir Zaman Gezgininin Anıları PDF Oku

Bir Zaman Gezgininin Anıları PDF oku, PDF kitap depomuzda, Murat K. Beşiroğlu tarafından kaleme alınan Bir Zaman Gezgininin Anıları isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786257158763 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Bir Zaman Gezgininin Anıları kitabı 212 olarak yayınlanmıştır.  Bir Zaman Gezgininin Anıları kitabını 05.08.2020 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Bir Zaman Gezgininin Anıları PDF Oku.

Bir Zaman Gezgininin Anıları PDF Oku

“Ölüp ölüp dirilen yalnızca sen değilsin. Bizler mantık, irade ve düşüncenin ürünleriyiz. Düşünceler ölmez, zorbalıkla bize hiçbir şeyi dayatamazlar,” dedi Albatros, öylesine coşmuştu ki hemen hemen ayağa kalkıp slogan atacaktı.
22. yüzyılın başlarında Dünya Federasyonu zaman yolculukları üzerinde sıkı bir denetim uygulamaktadır. Saygın bir zaman teknolojileri uzmanı olan Demir, geçmişe yaptığı izinsiz yolculuğun ardından bir kanun kaçağına dönüşür ve Birleşik Haberalma Teşkilatı ajanları ile arasında bir kedi fare oyunu başlar.
Sanal edebiyat şehri Litera’dan, Venüs’ün Von Neumann balon kentine, Singapur uzay asansöründen, Jiron silindir şehrine uzanan macerası sırasında Demir romantik düşlerinden kaynaklanan yanılgılarıyla yüzleşmek zorunda kalacaktır.
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.