Böyle Şeyler Anlatılmaz PDF Oku

29.03.2024
19
Böyle Şeyler Anlatılmaz PDF Oku

Böyle Şeyler Anlatılmaz PDF oku, PDF kitap depomuzda, Dilara Bakan tarafından kaleme alınan Böyle Şeyler Anlatılmaz isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786052048634 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Böyle Şeyler Anlatılmaz kitabı 176 olarak yayınlanmıştır.  Böyle Şeyler Anlatılmaz kitabını 16.07.2021 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Böyle Şeyler Anlatılmaz PDF Oku.

Böyle Şeyler Anlatılmaz PDF Oku

Hayat arada bir bindiğin doğru gemiye rağmen yanlış limanlarda bırakır.
Oysa geminde bıraktığın sevdiklerin, eşyaların, can yeleklerin mevcuttur.
Anlamazlar, dinlemezler, düşüncesini dahi sormadan seni bırakıverirler.
Bilmediğin şehirlerde bir başına, bilmediğin bir dili konuşman, görmediğin yerleri gezmen gerekir. Oysa tek isteğin geminden ayrılmamaktır.
Bu romanda Zeynep’in uğramak zorunda bırakıldığı yanlış limanların, köhne şehirlerinde gezintiye çıkacak, kendinizden fazla şey bulacak, belki de kaybettiklerinizi geri almak isteyeceksiniz.
Bu romanda bir kadının, hayallerinden daha çok yer kaplayan hayal kırıklıklarına, mutluluklarını ezerek geçen kederlerine ama en mühimsi vazgeçmediği umutlarına şahit olacaksınız.
Böyle Şeyler Anlatılmaz deyip koca bir roman yazan bir kadından nasıl öyküler,maceralar, anılar çıktığına inanamayacaksınız. 
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.