Callahan Günlükleri PDF Oku

29.03.2024
20
Callahan Günlükleri PDF Oku

Callahan Günlükleri PDF oku, PDF kitap depomuzda, Spider Robinson tarafından kaleme alınan Callahan Günlükleri isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 25.01.2023 dilinde ve 536 ebatında basılan ayrıca  The Callahan Chronicals sayfadan oluşan Callahan Günlükleri kitabı 9786052650684 olarak yayınlanmıştır.  Callahan Günlükleri kitabını Doğa Özışık numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Callahan Günlükleri PDF Oku.

Callahan Günlükleri PDF Oku

“Kimse müthiş değildir, doğru ama Spider Robinson müthiş olmaya epey yakın.” Ben Bova
 
“Heinlein, Sturgeon ve Asimov’un en iyi yanlarını bünyesinde barındıran bir yazar Spider Robinson.” David Gerrold
 
“DERTLER PAYLAŞTIKÇA AZALIR, MUTLULUK PAYLAŞTIKÇA ÇOĞALIR, DOLAYISIYLA ENTROPİYİ İNKÂR EDİYORUZ.”
 
Spider Robinson, 20. yüzyılın son çeyreğindeki bilimkurgu camiasının en yaratıcı ve kuvvetli seslerinden biri, yeri de Douglas Adams ve Terry Pratchett gibi yazarların yanı. Callahan öykülerini bir araya getiren Callahan Günlükleri ise absürt, sarsıcı, heyecanlı ve oyunbaz bir eser.
 
Callahan’ın Yeri, her zamandan insana ve her galaksiden uzaylıya kapısı açık bir mekân; müdavimleri ise normalin tam zıddı kimseler: zaman yolcuları, konuşan köpekler, alkolik vampirler, sibernetik uzaylılar ve birbirlerini önemseyen bir grup insan. Burası kötü kelime oyunlarının da iyi sohbetler kadar takdir edildiği nadir yerlerden biri.
 
Bir zaman polisi zaman suçlusunun peşine düşüyor, uzak gezegenden bir uzaylı içini dökmek istiyor, aynanın içinde hapis kalan bir adam yardım arıyor, intiharın eşiğindeki bir telepat özel gücünden kurtulmaya çalışıyor ve her birinin yolu Callahan’ın Yeri’ne düşüyor.
 
Tüm bunlar olurken Callahan’ın Yeri’nin müdavimlerini çok daha büyük bir görev bekliyor: Dünya gezegeninin sonunu getirecek komploya engel olmak.
 
Callahan Günlükleri, kitabın empat hâli.
 
Ben Bova’nın sunuşuyla
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.