Çanakkale İçinde PDF oku indir

12.02.2024
34
Çanakkale İçinde PDF oku indir

Çanakkale İçinde PDF oku indir, PDF kitap depomuzda, Hasan Kallimci tarafından kaleme alınan Çanakkale İçinde isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786258319835 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Çanakkale İçinde kitabı 104 olarak yayınlanmıştır.  Çanakkale İçinde kitabını 21.06.2023 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Çanakkale İçinde PDF Oku.

Çanakkale İçinde PDF Oku

Çanakkale Zaferi, Türkiye Türklerinin yazdığı bir destandır. Pek çok lise ve üniversite öğrencisi bu savaşta şehit düştüğü için o ders yılı sonunda bazı okullar mezun verememiştir. Nice aydın insanımızı kaybedilmiş; buna karşın Türk ordusu, kat kat kuvvetli düşman ordularına hem denizde hem de karada geçit vermemiştir.
Bu kitap, Çanakkale’de savaşan 211.000 şehit ve 99.000 gazinin ağzından yazılmıştır. Kitabın sonunda onları temsilen, ülkenin çeşitli şehirlerinden 56 Mehmetçiğin, “Vatan sağ olsun!” diyerek attığı imzaları bulunmaktadır. Şehitlerimizin adlarını okurken yaşlarına da dikkat edin lütfen. “Çanakkale İçinde” türküsünde bulunan “Gençliğim eyvah!” feryadının acısını siz de yüreğinizde hissedeceksiniz.
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.