Çanlar PDF oku indir

03.02.2024
57
Çanlar PDF oku indir

Çanlar PDF oku indir, PDF kitap depomuzda, Gün Zileli tarafından kaleme alınan Çanlar isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786258452969 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Çanlar kitabı 272 olarak yayınlanmıştır.  Çanlar kitabını 27.12.2023 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Çanlar PDF Oku.

Çanlar PDF Oku

“…belli ki artık taşınamayacak kadar ağır gelip terk edilmiş kırık dökük eşya parçaları, kuşları hürriyete salınmış kafesler… Aman Tanrım! Ben bu ânı önceden yaşamıştım. Şimdi birkaç genç, yolu açmak için yaşlı kadının yarı yarıya çürümüş cesedini kenara sürüklemeye çalışacak…”

1917 Sovyet Devrimi… 1936-39 İspanya İç Savaşı… 2013 Gezi Mücadelesiyle iç içe geçmiş hayatları, bir kız çocuğunu, genç bir kadını ve hayaletimsi bir varlığı laytmotif alarak anlatan, zamanları ve mekânları normal akışından ve konumundan çıkgit gide artan gerçekçi ve gerçeküstücü bir roman Çanlar. Yelena Obolenskaya… Stara… Vera… Devrimlerle karşıdevrimlerin, yaşamla ölümün iç içe geçtiği müthiş zamanlar. Ve dünya umutlarla, ayrılıklarla, gözyaşlarıyla, hayal kırıklıklarıyla, aşklarla, sevinçlerle dönmeye devam eder. Uzaktan duyulan çan sesleriyle birlikte…

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.